Vyplienenie

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ráno sa prihlásim, žiadne hlásenie o útoku alebo plienení budov a nad želiezarňou a koziou farmou mám blesk a suroviny žiadne. Žiadam vysvetlenie a návrat surovín.
 

DeletedUser111

Hosť
Ja som mala hlásenie o útoku, útočník prehral, nad obuvníkom blesk a zásoby vyplienené...:mad:

Pomsta nebola sladká, lebo mi nedalo možnosť útočníka vyplieniť
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1834

Hosť
RE:
Moznost vyplienit utocnika po uspesnej odvete je iba v pripade ze je co vyplienit. Treba kludne skusit pozriet v priebehu 23:59 h ci uz je daco na vyplienenie v meste protivnikla .
RE:
Blesk nad obuvnikom moze byt starsieho data a nijako nesuvisi s poslednym utokom, ale s poslednym uspesnym.
Treba sa zamysliet kedy sme naposledy zadavali daco obuvnikovi na vyrobu a skontrolovat s udalostami v radnici uvedene.

Po tychto ukonoch skusit o radu na fore od inych ...

Ave ,černá vrána
 

DeletedUser

Hosť
To som pozeral, nikto ma nenapadol za posledných 24 hodín.
 

DeletedUser2027

Hosť
prepadli ti suroviny.... a sa cudujem ze ti tu na to neodpovedali... to co tu citas niesi admini, ale hraci.... maju to dobre v pecku...
 

DeletedUser

Hosť
To sa mi na tom najviac páči, ale keď otvoríš zábavní kútik...nájdeš tam iba adminov.
 

DeletedUser

Hosť
Ola HotOffSon

Lenze realny problem je v niecom inom. Ked vas niekto prepadne a nevyplieni tak - ci tak vam TO vypise ze vasa obrana padla a mate vyplienenu budovu... takze sa potom stane ze mate tri spravy :
- Utocnik prerazil vasu obranu
- Utocnik vyplienil jednu z vasich budov
- Utocnik posilnil jednu z vasich budov
Sice v opacnom poradi, ale pekne uvedene pod sebou...

Ola
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore