Z obyčajných ciest na dvojprúdové

DeletedUser5785

Hosť
Ahojte, chcela by som sa opýtať, aké máte skúsenosti s prechodom z obyčajných ciest na dvojprúdové. Ako to u vás bolo s voľným miestom, či ste museli robiť veľké úpravy a pod.
 

DeletedUser2939

Hosť
urcite ano , trebali velke upravy . napr ani krizovatky ani odbocky nemozes davat kam chces mozes davat len kazde dva stvorceky . pre mna druhy problem bola spokojnost , prve dvojprudove cesty nedavaju ziadnu spokojnost , takze som mal aj straty v spokojnosti . davaju az v dalsej ere spokojnost ale aj to len 10 na miesto 2x2 kym obycajna cesta davala vtedy 35 na 1x1 miesta . takze musis si premysliet kde presne zacnes tahat cestu od hlavnej budovy .
 

DeletedUser2939

Hosť
ale este v progresivnej dobe je len malo budov ktore potrebuju dvojprudovu cestu . potrebujes len na tovarne z tovarom . potom ostatne typi budov mas aj take kde ti stacia obycajne cesty .
 

DeletedUser5785

Hosť
no z tej spokojnosti som celkom paf, s tym som vobec neratala...
pre mna je dvojprudova cesta priam nevyhnutna, kedze staviam 8 tovarovych budov. Pred istym casom som premiestnila radnicu z praveho horneho rohu na opacnu stranu, aby som nemusela komplet cele mesto prekopat.
Dakujem za postrehy :)
 
Naposledy upravené moderátorom:
Veru veľké úpravy , postupne skoro každá budova potrebuje dvojprudovu cestu alebo diaľnicu takže budeš musieť potrebovať viac a viac miesta na cesty a pri tomto rozšírenie je stále drahšie a drahšie.
 

DeletedUser5918

Hosť
Ahojte, chcela by som sa opýtať, aké máte skúsenosti s prechodom z obyčajných ciest na dvojprúdové. Ako to u vás bolo s voľným miestom, či ste museli robiť veľké úpravy a pod.

tak zalezi ci tu dvojprudovku potrebujes k niecomu , ja som na zaciatku potreboval max 4 dvojite kocky a okolo som postavil len to najnutnejsie co si vyzadovalo taku cestu , fakt je zbytocne stavat vela dvojprudovky ;)

p.s. teraz mam 2 kocky pred radnicou (pozri moje mesto na B ) a to by tam stacila aj jedna :D
 

DeletedUser5785

Hosť
A práve táto všestrannosť sa mi na FoE páči. Môžeš hrať s klasickými budovami, so špeciálnymi budovami, čisté pvp, čistý support, a mnohé iné. Všetko podľa toho, čo práve potrebuješ :) Ďakujem za názory!

Okrem ciest sa zväčšuje aj plocha obytných budov. Na šetrenie miesta som stavala VB Kapitol na obyvateľstvo, ale pripadá mi, že čoskoro mi klasické budovy dajú viac obyvateľstva na rovnakú plochu ako Kapitol... Do kedy ste mali VB na obyvatelstvo? Kedy ste ich menili?
 
Hore