Zabudnuté heslo

DeletedUser6564

Hosť
Ahojte,
píšem zo starého účtu svojho brata:) - vysvetlenie prečo je tu:
Stala sa mi taká vec - registroval som sa do hry cez FB na mobile. Hru som hrával len cez telefón, na pc som si ju pustil asi ... raz alebo dvakrát a to ešte v lete 2017. Teraz som sa chcel prihlásiť cez pc lebo som chcel vstúpiť do cechu a na appke som nikde nevedel nájsť možnosť vstúpiť do cechu. Lenže na počítači som hru nemal spárovanú s facebookom. Keď som sa o to pokúsil, zistil som, že si nepamätám heslo (pretože som ho nikdy od registrácie nemusel znovu zadávať). Po spustení appky, že teda idem skúsiť nejako v nej zistiť svoje heslo som zistil, že ma odpojilo aj v nej a momentálne sa na účet nedokážem nijako dostať. Nepamätám si heslo, a nie je spárovaná s FB účtom - tzn aj keď požiadam o password recovery, na e-mail mi to nikdy nedorazí.
Existuje možnosť nejako mi "natvrdo" zmeniť heslo a poslať ho na mail? Alebo nejaké iné riešenie?
Ďakujem za odpoveď:)
 

DeletedUser6564

Hosť
nejakým spôsobom ma pripojilo znovu cez mobil, ale stále rovnaký problém - neviem svoje heslo a na FB cez PC spárovaný nie som a teda si ho nedokážem zmeniť.. nejaká rada čo urobiť, aby som si zmenil heslo ktoré by som si zapísal niekam?:)
 

DeletedUser6564

Hosť
po polhodine ma to vykoplo a už ma to tam nepustí.. viete mi niekto teda poradiť, z podpory pomôcť?
Ďakujem za odpovede :)
 

juri01

Aktívny člen
Problém pri registrácii cez FB býva často v tom, že k hernému účtu nie je priradený e-mail a potom nie je možné obnoviť heslo. Treba napísať na hernú podporu.
 

DeletedUser4788

Hosť
@ juri01 ---- ako to ze nie je priradeni email ? ved pri kazdej reg cez facebook ti ide sprava do emailu cez ktoru si sa prihlasi/registroval cez facebook ?
 

juri01

Aktívny člen
Neviem, možno to už opravili, ale mali sme taký prípad u nás v cechu.
Možno sa to stáva, keď hráč hrá priamo cez FB.
 
Hore