• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Zdokonalenie a návšteva hostinca

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Krokous1838

Aktívny člen
Myslím si, že s týmto má viacej hráčov problém: zdokonaliť alebo motivovať 40 budov, OK, za 2 minútky to mám.
No čo tento čas využiť na niečo iné? Za 5 diamantov zdokonalím alebo motivujem všetkým priateľom budovy, za 7 diamantov môžem navštíviť všetky hostince! Určite, cena môže byť iná, pretože z hostincov môžeme získať body výskumu. Takýto malý plugin do hry by vôbec nezaškodil, ba by pomohol! Ak máte nižšiu dobu/ máto priateľov, poviete si, toto vôbec netreba veď to ani netrvá minútu! No keď budete mať 70 priateľov tak si poviete, jaj to bude trvať!
 

Krokous1838

Aktívny člen
príklad k tým diamantom:​
  • 1-10 priateľov, cena: 2/3
  • 11-25 priateľov, cena: 4/5
  • 26-40 priateľov, cena 6/8
  • 41-75 priateľov, cena 8/10
  • 76-120 priateľov, cena 13/15
  • 121-150 priateľov, cena 17/21
  • 151+ priateľov, 20/24

x=cena zhromadného zdokonalenia/motivovania
ak už nieje žiadna budova na zokonalenie/motivovanie neráta sa ako priateľ (platí len pri zdokonalovaní/motivovaní )
y=cena navštívení všetkých hostincov naraz
a ak niekto nemá hostinec neráta sa ako priateľ (platí len pri hostinci)
 
Naposledy upravené :

ajja

Člen
Ahoj,
Som za to, aby bola v lište medzi priateľmi ako
1. položka - tlačidlo pre hromadnú návštevu všetkých ich krčiem
2. položka - tlačidlo pomoc pre všetkých priateľov
3. ... až posledná položka zoznam priateľov
( prípadne by mohli byť tlačidla na konci, alebo úplne inde )
Tlačidlá návštevy krčiem a pomoci dlhu dobu nefungovali ( neukazovali správny stav ) a aj teraz je ich odozva neskutočne dlhá. Často strácam pri tom nervy. To už nie je zábavné, ale frustrujúce... Túto trápnu činnosť klikaním na ikony by bolo dobre doplniť automatizovanou funkciou bez toho, aby vyžadovala diamanty. Nečudujem sa, že hráči končia, hlavne ak majú viacej miest. Zaberá to neskutočný čas.
Ak sa to nepáči, tak poprosím vytvoriť v aplikácii buffer, ktorý vyzberá všetky príkazy (kliknutia na tlačidlá) a odošle ich hromadne. Dokážem rýchlejšie klikať, ale tlačidlá sú nefunkčné, kým nepríde odpoveď zo servera o prevzatí príkazu.
Myslím, že automatizovanou funkciou návštevy všetkých krčiem a pomoci všetkým priateľom by sa znížila komunikácia so serverom a tým sa odľahčil.
 

Krokous1838

Aktívny člen
:)skoro po mesiaci som dostal odpoveď, určite máš pravdu v tom zatažení servera, dlhodobom klikaní na ikonky hviezda a stolička ;) , ale aby bola aktualizácia "diamantová stolička"(to som teraz vymyslel) muselo by sa tam ešte niečo pridať.

ako si toto myslela?
3. ... až posledná položka zoznam priateľov
veď predsa zoznam priateľov máme, či nie?
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore