• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Zgrupovanie budov

Pomohlo by vam keby sa dali supravy budov presuvat ako jeden celok?


  • Celkový počet hlasujúcich
    8
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Steevee

Nový člen
Navrhujem aby sa dali viacere budovy zgrupovat do jedneho objektu aby bol potom ulahceny ich presun pri prestavbe mesta.

A nemusi to byt obmedzene len na supravy eventovych budov ako napr. Hipodrom, Urodna Farma atd. ale aj na Sochu cti s cestami atd.


Je to otravne a neunosne aby som kazdy jeden dielik zakazdym presuval samostatne a pritom sa vzdy resetne casovac zberu.

Iba velmi zriedka je nutne menit hotovu zostavu ale velmi casto je potrebne ju presuvat po meste.
Ak ju nahodou bude treba zmenit, tak ju odgrupujem, pripadam co treba a znovu zgrupnem.

Bolo by omnoho rychlejsie a elegantnejsie, ked si vytvorim grupu budov (pripadne aj s cestou alebo inou prilahlou budovou) a tu jednochu celu naraz posuniem.

Fungovali by to ako je to bezne pri mnohych napr.kancelarskych alebo grafickych programoch (Ctrl+G, Ctrl+U)...

Dakujem za skore zavedenie do praxe.
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Ja mám rôzne súpravy, napríklad aj ZIMNÚ DEDINKU. Pri nej si môžeš vybrať z rôznych bonusov. Vždy tam ostane jeden bonus voľný. Môžeš teda meniť donekonečna. Navyše ani JESENNÚ FARMU, totiž niekedy cesta príde zhora, inokedy zdola (myslím pri verzii z každého mať jeden kus budovy)
 

ajja

Člen
Páčilo by sa mi, keď si zvolím, ktorú zostavu si spojím a vytvorím skupinu, ktorá sa hýbe po mape ako celok. Napr. celý hypodrom aj s dráhami by sa choval ako celok po väzbe, až do jej odomknutia.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore