Event Zimná udalosť 2021

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Winter%20Logo%201.png

Drahé kráľovné a králi,

dúfame, že ste pripravení čeliť zime s návratom Zimnej udalosti!

Tento rok vás bude Izabela opäť sprevádzať zasneženým Mistletownom. Čakajú na vás soby, tajomné darčeky, nová Veľká cena a Zimný kalendár plný prekvapení!

Zimná udalosť pobeží od 2. decembra, 2021 do 2. januára, 2022.​

Tak, ako v minulom roku, aj tento budete mať príležitosť rozbalovať úžasné darčeky, ktoré obsahujú rôzne zaujímavé odmeny. Darčeky môžete otvárať za 10 hviezd. Tie môžete získavať za plnenie úloh Zimnej udalosti, za vaše každodenné prihlásenie sa do hry, či z incidentov, ktoré sa môžu objaviť v okolí vášho mesta. Okrem toho vždy, keď otvoríte nejaký darček, dostanete zápalku, vďaka ktorej sa posuniete bližšie k získaniu Veľkej ceny! Pomocou zápalky môžete rozsvietiť sviečky vo vnútri 1, 2 alebo 3 mestských domoch. Po rozsvietení sviečok vo všetkých 20 domoch sa rozsvieti Zimný stromček a Veľká cena je vaša!

EventWindow.png

Medzi darčekmi sa skrývajú aj tri špeciálne políčka:
reward_icon_show.png
Ukázať 2, ktoré odhalí obsah dvoch nerozbalených darčekov.
reward_icon_double.png
Dvojitá odmena, ktoré zdvojnásobí obsah nasledujúceho rozbaleného darčeka.
reward_icon_shuffle.png
Zamiešať, ktoré zresetuje ponuku a zamieša všetky darčeky!

A to nie je všetko! Každý deň sa medzi darčekmi bude ukrývať aj Denná cena. Ak sa vám ju podarí získať, dostanete taktiež aj jedného z 9 stratených sobov! Po nájdení vášho prvého soba sa vám zobrazí skrytá ponuka, ktorú si môžete vyzdvihnúť (kúpiť) za diamanty! Nájdite všetkých 9 sobov a získajte pre seba tú najlepšiu ponuku!


reward_icon_winter_reindeer.png


Je toho viac! Návrat hlási aj obľúbený Zimný kalendár obsahujúci 32 dvierok, ktoré môžete otvoriť. Za každými dvierkami je pre vás nachystaná nejaká odmena! A ak sa vám podarí otvoriť všetky dvierka, získate špeciálnu odmenu! Napríklad, špeciálny portrét a novú dekoráciu pre budovu Zimného vlaku: Salónny vozeň!

P-Car.png

Aby ste mohli dvierka otvoriť, budete potrebovať kľúče. Každý deň môžete nájsť pri rozbalovaní darčekov jeden kľúč. Nové dvierka sa budú dať otvoriť každý deň, takže sa nezabudnite vrátiť naspäť, aby ste pre ne našli kľúč! Ak sa vám v ten istý deň podarí nájsť aj druhý kľúč, dostanete namiesto neho 1 časť Hlavného kľúča a 10 hviezd. Po nazbieraní 5 častí Hlavného kľúča vytvoríte Hlavný kľúč, ktorý môžete použiť na otvorenie zmeškaných dvierok.

Poznámka: Ak získate Dvojitú odmenu pred nájdením Denného kľúča, získate Denný kľúč a časť Hlavného kľúča!

reward_icon_winter_daily_key.png
reward_icon_winter_master_key_parts.png
reward_icon_winter_master_key.png

Otváranie darčekov nie je jediný spôsob ako získať časti Hlavného kľúča, môžete ich získať aj za dokončenie Denných výziev alebo nákupom za diamanty.

Calendar.png

Ako pri všetkých udalostiach, aj v tejto môžete vyhrať úplne novú Veľkú cenu! Tento rok budete mať možnosť získať očarujúci a zbrusu nový Zimný prieplav. Po dosiahnutí maximálnej úrovne vám táto 10-úrovňová rozvetvená budova ponúkne dve možnosti konečného vylepšenia: Slávnostný prieplav a Veselý prieplav! Obe tieto budovy budú ponúkať Spokojnosť, Obyvateľstvo, Mince, Zásoby, Medaily a Body výskumu. Okrem pekného vzhľadu je hlavným rozdielom medzi nimi posilnenenie boja: Slávnostný prieplav zvýši pre vašu obrannú a útočnú armádu obranu, zatiaľ čo Veselý prieplav im poskytne zvýšenie útoku.

Tak čo, ktorý z nich si vyberiete? Slávnostný alebo Veselý? Vyberajte múdro!


icon_bonus_defending_defense.png
Slávnostný prieplav (6x4)
icon_bonus_attacking_defense.png
icon_bonus_defending_attack.png
Veselý prieplav (6x4)
icon_bonus_attacking_attack.png
FESTIVE.png
JOLIE.png


Úspešné splnenie úloh v rámci hernej udalosti vás navyše odmení „Sviatočným domčekom“, pre vaše Centrum udalostí a taktiež aj dočasným posilnením produkcie mincí! ktorá zvyšuje produkciu mincí!

HUB.png

V neposlednom rade máme pre vás pripravenú ešte jednu vec! Ako pri každej udalosti, aj v tejto budete môcť získať dva nové portréty ako odmenu za splnenie Zimnej série úloh. Náš tretí portrét, čašník Zimného expresu, je jedinečná odmena, ktorú možno získať iba prostredníctvom kalendára odmien.

AvatarsWinter.png

Ako vždy, vaša spätná väzba je pre nás dôležitá, môžete nám ju zanechať tuto: Diskusia: Zimná udalosť 2021

Informácie o hernej udalosti nájdete aj v našej hernej nápovede.

Prajeme vám príjemnú zábavu!

S pozdravom Váš,
Forge of Empires Tím
 
Hore