Súťaž Zimná výzva 2

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Winter%20Contest%20Logo.png

Vitajte v druhej zimnej výzve!

Pochváľte sa vašim zasneženým mestom! Ak sa chcete zúčastniť, všetko, čo musíte urobiť, je spraviť obrázok vášho zasneženého mesta, alebo zimných budov vo vašom meste a vložiť ho sem na fórum. Jednoduché, však?

Vo vašom meste začne snežiť po otvorení darčeka v Zimnej udalosti. Ak nesneží, skontrolujte, či máte zapnuté animácie.
Svoje obrázky môžete vkladať kliknutím na tlačidlo nižšie až do 6. januára, 2020 :)



V tejto jednoduchej výzve získajú 3 výhercovia Taktickú vežu na úrovni 2! Prajeme vám veľa šťastia!

Poznámka: Vylosovaní výhercovia budú kontaktovaní cez ticket, aby poskytli informáciu o svete, kam si prajú pripísanie Taktickej veže. Ak chcete ušetriť sebe a Foe tímu čas, môžete svoj herný svet napísať priamo do vašej odpovede, aby vás potom nemusel tím kontaktovať, v prípade, ak sa stanete jedným zo šťastných výhercov!

Ak nám chcete zanechať spätnú väzbu k Zimnej súťaži, prípadne máte k výzve nejaké otázky, prosím kliknite tuto.


S priateľským pozdravom,
Váš Forge of Empires Tím
 

DeletedUser7110

Hosť
Ahojte, žiaľ aj keď som splnil úlohu (vyvinul som kuše) tak mi nezasnežilo.. Mal som pocit že po splnení úlohy zasneží.
Nevadí, dúfam že je OK aj keď vložím obrázok Zimnej veže - chápem to tak že aj ona patrí ku zimným budovám.
Prajem pekný deň a pohodové sviatky!

Zimna veza MoStavo.png
 

DeletedUser7020

Hosť
Forge of empires_Marthins1.jpg
 

Prílohy

  • Forge of empires_Marthins1.jpg
    Forge of empires_Marthins1.jpg
    635,1 KB · Zobrazenia: 0
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore