Zimný event

  • Zakladateľ témy DeletedUser5336
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5336

Hosť
Ahojte, v zimnom evente som na 34. ulohe... chce to odo mna aby som vyhrala z darcekov cukraren ale nemam uz hviezdy..Znamena to ze nebudem moct zajtra splnit ani poslednu 35. ulohu ?? :(
 

DeletedUser2939

Hosť
ano , nebudes moct splnit poslednu ulohu , tak ako ani ja (O: . netreba az tak smutit , ta cukraren neni bochvie aka velka odmena , budu este eventy a od cukrarne budu aj lepsie odmeny .
 

DeletedUser5336

Hosť
Ďakujem za odpoveď :) ...ale je to škoda, schválne som splnila všetky preodšlé úlohy, ktoré boli nezmyselné..len aby som to dokončila a pred koncom takýto odžub -_- ...načo je celý event potom...
 

DeletedUser1834

Hosť
avftah.png

35. uloha nei ulohou ale uz len konstatovanie pre stastlivcov.
Ak nahodou sa stane ze aj buduci rok navstivi mesto tvoje Frosty, s troskou stastia
si z niektoreho eventu ci udalosti, ak bude moznost, daj zalezat na zisku cukrarne (napr. letny event).
Kazdopadne prijimame v Ciudad Perdida objednavku na tutot budovu produkcnu vo forme daru.

wufbso.png

Prezieravost ci sikovnost ?
Nie, lez vedoma mania ziskat z kazdeho vyvojoveho stupna.

Ale dobra sprava je ze je velka pravdepodobnost sa doprcovat k zdarnemu koncu.
Este 2 dni (do 6.I) bude v ponuke za hviezdicky a dokonca v ponuke i za diamanty (v pravo) ako z predosleho dna specialna odmena
presne za 2.000 diamantov .)
 

jmalachi

Aktívny člen
avftah.png

35. uloha nei ulohou ale uz len konstatovanie pre stastlivcov.
Ak nahodou sa stane ze aj buduci rok navstivi mesto tvoje Frosty, s troskou stastia
si z niektoreho eventu ci udalosti, ak bude moznost, daj zalezat na zisku cukrarne (napr. letny event).
Kazdopadne prijimame v Ciudad Perdida objednavku na tutot budovu produkcnu vo forme daru.

wufbso.png

Prezieravost ci sikovnost ?
Nie, lez vedoma mania ziskat z kazdeho vyvojoveho stupna.

Ale dobra sprava je ze je velka pravdepodobnost sa doprcovat k zdarnemu koncu.
Este 2 dni (do 6.I) bude v ponuke za hviezdicky a dokonca v ponuke i za diamanty (v pravo) ako z predosleho dna specialna odmena
presne za 2.000 diamantov .)
ano bude v ponuke .. ale mínať na to diamanty??teda reálne peniaze??..bo nemá každý diamantov plnú r....schválne som šetril hviezdy(oo zase tých cien za čo by sa oplatilo mínať hviezdy tak vela nebolo)..mal som vyše 200 a nestačilo to ..parádna vecička to znovu zamiešanie ,príde vždy ked treba,najlepšie je to ked už máte 3/4 darčekov pozretých a mohlo by sa to podarit tak sa to znovu zamieša...ale keby raz..ok ale 5x?..mno tak za tu človek pechorí z úlohami snaží sa aby to mal hotové a bum..náhoda-šťastie-nastavenie hry-alebo niečo iné to tak nevidí ,takže tento rok to bude bez konca.:/...smutné...prajem realizačnému tímu všetko dobré v novom roku a viac takýchto úloh aby bolo viac spokojnosti na svete..:)
 

DeletedUser4788

Hosť
:po_Oo_O
avftah.png

35. uloha nei ulohou ale uz len konstatovanie pre stastlivcov.
Ak nahodou sa stane ze aj buduci rok navstivi mesto tvoje Frosty, s troskou stastia
si z niektoreho eventu ci udalosti, ak bude moznost, daj zalezat na zisku cukrarne (napr. letny event).
Kazdopadne prijimame v Ciudad Perdida objednavku na tutot budovu produkcnu vo forme daru.

wufbso.png

Prezieravost ci sikovnost ?
Nie, lez vedoma mania ziskat z kazdeho vyvojoveho stupna.

Ale dobra sprava je ze je velka pravdepodobnost sa doprcovat k zdarnemu koncu.
Este 2 dni (do 6.I) bude v ponuke za hviezdicky a dokonca v ponuke i za diamanty (v pravo) ako z predosleho dna specialna odmena
presne za 2.000 diamantov .)


hohoho a tu je nas debnar a cukrarnik:rolleyes::D:Do_O:p pardon aj obchodnik s korenim :confused::confused::confused:
 

DeletedUser5336

Hosť
Ďakujem teda za odpovede :D už som sa s tým zmierila, šak aj tak to je len hra na zabitie času navyše alebo odreagovanie od školy keď sa nedá ísť von :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore