Zmena susedov

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5349

Hosť
Vsimam si, obcas v pondelok rano mame aktualizovanych sudedov. Niekedy niekto pribudol, niekto ubudol, ale po vcerajsku mi zmizlo vyse 50 susedov co som mal dlhsiu dobu a pribudli iny, vacsinou z uplne inych dob - co je uplne zvlastne, lebo tym padom nemozem skoro nic robit.

Predtym som mal naokolo ludi co zacinali v podobnej dobe, dalo sa s nimi bojovat v PvP veziach a pod. S kym ozem bojovat ked mam vacsinu susedov o niekolko levelov vyssie. A to uz ani nehovorim o tom, ze aj strategiu som prisposoboval tomu, aby som sa nejako vyvijal oproti svojim susedom a nie ludom, co to hraju rok. Neviem ci je toto chyba, alebo ci to tak ma byt. Ak je to v poriadku, tak je to velmi divne a tato hra u mna vela stratila...
 

DeletedUser5364

Hosť
Ahoj , niekedy sa to stane ze daju hraca z nizsej ery medzi starších :)...oni ti to opravia , každy druhy pondelok to upravuju,treba to vydrzat :D ;)
ale ked je event tak az po...cize az po vajcách :p:D
 

DeletedUser5349

Hosť
Ahoj , niekedy sa to stane ze daju hraca z nizsej ery medzi starších :)...oni ti to opravia , každy druhy pondelok to upravuju,treba to vydrzat :D ;)
ale ked je event tak az po...cize az po vajcách :p:D

Aha. Diky

Cize to su nejake automaticke updaty?
 

DeletedUser4743

Hosť
Musím povedať,už som to tu niekde písal že sledujem niekoľko mesiacov prvých susedov na A ,ale zdá sa mi že k žiadnej zmene nedochádza. Aspom čo sa týka každodenného napadania môjho mesta. Na C to nesledujem,lebo tam sa útočníci menia,čo je v poriadku.
 

DeletedUser5349

Hosť
To je divne. Mne sa to naozaj kazde dva tyzdne (vacsinou) aktualizuje a naozaj mi to nedavno spravili obrovsku zmenu.

A cele hranie je zrazu ine, mozno je to fakt daky bug. Napriklad nie som pridany v ani jednej vezi, napriek tomu, ze som porazil hracov z rovnakeho obdobia, aj takych co uz vo vezi su pisani. A na vrchu ostava stale dakto kto je o 3 obdobia dalej...
 

DeletedUser4743

Hosť
Ďalší utorok ,dočkám sa niekedy zmeny susedov ? Aj keď to veľkú škodu neurobí,ale už ma to nebaví,že ma pol roka skoro denne na A rabuje ten istý hráč s roquami.
 

DeletedUser4743

Hosť
Tabuľka s oznamom o nových susedoch bola,ale zasa tie isté mená na začiatku. :-(((
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore