• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

zobralo mi diamanty a nič nepostavilo

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Zobralo mi diamanty (dokonca viac ako malo) a nič nepostavilo:
Mám problém: mal som 145 diamantov, ktoré som získal plnením úloh. Chcel som si postaviť Obelisk, ktorý stojí 60d. Keď som ho nastavil na dané miesto a klikol aby ho postavilo, vypísalo mi, že nastala nejaká chyba a reštartoval sa mi pohľad (znovu sa natiahlo mesto) a stav diamantov mi klesol na 5d a obelisk postavený nebol !!! To je nespravodlivé, čo s tým !!!??? :? :mad: :(

Ešte na doplnenie, možno to pomôže: to, čo som tu popísal, sa mi stalo v meste, čo mám vo svete Arvahall, pričom krátko pred tým som si v meste, čo mám vo svete Brisgard postavil Akvadukt (všetko prebehlo korektne), po kúpe ktorého mi zvýšilo 5d (čo je v poriadku, lebo tiež som tam mal 145d z úloh a akvadukt stál 140d). Neviem, či je to náhoda: tam aj tu mi ostalo 5d, ale v Brisgard-e správne, ale v Arvahall-e chybne!!!
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ok, takze prisla mi odpoved zo support-u, kde som tiez pisal:
"Zdravím Otomar, diamanty su globalne, cize ste nemali 145 diamantov na kazdy svet ale dokopy na ucte. Cize ak ste 140 utratili, tie vam boli odratane z celkoveho poctu diamantov na ucte."

Takze je vsetko jasne. Ja som mal v cese, ked som to robil, subezne otvorene oba svety na 2 roznych zalozkach v jednom prehliadaci, tazke preto sa to stalo, lebo sa to nemalo ako aktualizovat z jedneho do druheho.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore