• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

zranenie jednotiek nastavených v obrane

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser2054

Hosť
zdar, už niekoľkokrát sa mi stalo že po obrane moje jednotky mali "zranenia z boja" pričom by mali mať plné zdravie (ak správne všetko chápem). Naposledy teraz, 18:21 obrana (úspešná). V obrane lukostrelec a kopijnik skoro kaput
 

DeletedUser1975

Hosť
ak máš nastavené jednotky na obranu, útočník ti ich môže nielen zraniť, ale aj zabiť
 

DeletedUser1810

Hosť
mne sa toto ešte nestalo a útočili aj traja hráči po sebe...
 

DeletedUser

Hosť
presne je to nastavené aby ti ich v obrane nezabijalo už sa to tu riešilo
 

DeletedUser2049

Hosť
To je nejaká blbosť,na mňa pernamentne útočia denne dvaja hráči a NIKDY sa mi nestalo,že by som ich mal čo i len zranených a nie ešte mŕtvych.
 

DeletedUser2054

Hosť
no pozri sa na to takto. Mal som podozrenie, tak som si to schválne pozrel. Jednotky som do obrany nastavil pri plnom zdraví, odrazil sa útok a dve jednotky boli poškodené.
 

hooky

Nový člen
Nie je sam aj mne to spravilo uz par krat niekedy su poskodeny niekedy nie aj ked je hned po boji , ale myslim že zabit by ich nemalo
 

DeletedUser2049

Hosť
Napísali ste už niekto s týmto problémom na support? Chcel by som vedieť ako sa to nakoniec vyriešilo,lebo ja mám pravidelne denne aj 2-3 útoky,keď tu nie som a vojsko mám bez ujmy.
 

DeletedUser1975

Hosť
myslím, že to až také ojedinelé nebude - jeden spoluhráč z cechu mi písal, že má na vlastnej koži odskúšané, že jednotky nastavené na obranu sa môžu zraniť a môžu i umrieť, preto som si pre istotu nič nenastavovala... ale možno sa to už opravilo :D
 

DeletedUser98

Hosť
jednotky v obrane sa podla všetkého dajú zraniť ale sa aj veľmi rýchlo regenerujú...myslím že do hodiny sa stihnú zregenerovať. ale zišlo by sa toto otestovať nejakým hromadným útokom...nepodujme sa niekto? :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore