Preposlané Zrušenie obmedzenia na zber bodov výskumu a možnosť kúpiť naraz viac bodov za mince/zásoby

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Windcaster

Nový člen
Myslím že všetci endgame hráči by uvítali zrušenie limitu 100vb na zber. Tento limit je už dávno prekonaný, tak ako bol niekedy limit 10vb a je značne otravný a komplikuje zber, ktorý sa neúnosne naťahuje keď nemám v danom momente kam umiestniť body a tým sa mi zber posúva stále neskôr. Rovnako by bolo dobré zjednodušiť nákup bodov za zlato, je to neskutočne otravné kupovať po jednom bode a max 10. Len toľko, ďakujem.
 

DeletedUser5138

Hosť
ano suhlasim, sam som to navrhoval niekolkokra ta aj dalsie "zastarale veci" ako posuvanie zberu, ktory spominas, vzdy to zmizlo bez povsimnutia
 

GamerMiki30

Aktívny člen
No s tym zberom by to chcelo niečo urobiť. Buď zvýšiť limit na 500 BV alebo limit úplne zrušiť.

A čo sa týka nakupovania BV za mince navrhol by som možnosť nakupovanie BV aj za zásoby.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Už som to tu tuším písal, je to jeden z častých návrhov (aj z iných jazykových verzií).
Môžem im to opäť spomenúť, taktiež aj kupovanie bodov za mince (či rozšíriť to aj za zásoby). Na konci však vždy záleží len od vývojárov hry.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore