zvýšenie úrovne VB ...

DeletedUser6329

Hosť
zdravím Vás, ...
akosik som sa ocitol v tejto hre pod nátlakom syna, takže chodím aj von, nič moc grafika, ale dá sa ...
po x hodinách a ostatného sme sa dopracovali k nazbieraniu potrebných plánov a matroša k vybudovaniu VB.
avšak, keď chcem prispieť synovi nejakými bodmi vypíše mi to, že nie je možné, lebo sme na rovankom internetovom pripojení, ....

pýtam sa, mám ísť k susedovi aby som mohol a dovolil si vôbec prispieť zopár bodmi výskumu? raz za čas?
smiem sa spýtať, že ktorý pičus toto vymyslel? už som sa aj stretol zo zopárpodobnými hrami, vďaka synovi
ale totok som ešte nežral, ...
majstri sveta pohov, nejde o život.
 

DeletedUser6191

Hosť
bohužiaľ nepomôže ti nič ale ak sa nahodov prihlasujete aj na synov účet alebo syn na vás poprípade hrate cez jedno zariadenie tak to nepôjde... ale riešení je jednoduché vy hrajte na (mobile, tablete) a syn nech hra na PC. potom už stačí len vydržať cca týždeň a malo by to fungovať samozrejme opäť pod podmienkou že keď vás syn bude hrať na tablete/mobile a vy na PC tak sa nesmite vy prihlásiť na zariadení kde hrá on a on sa nesmie prihlásiť kde hráte vy. a je po probléme
 

DeletedUser4

Hosť
V prípade rovnakého internetového pripojenia, kvôli ochrane proti zneužitiu, nie je možné prispievanie bodov výskumu do VB. Aj keď sa to môže zdať prísne, berte v úvahu stovky iných hráčov, ktorým môžete body do VB prispievať. Nemajte však strach, ak ste zdieľali pripojenie len krátkodobo, po 14 dňoch od posledného prihlásenia zo spoločnej IP adresy bude blokácia automaticky odstránená.
 

DeletedUser6191

Hosť
V prípade rovnakého internetového pripojenia, kvôli ochrane proti zneužitiu, nie je možné prispievanie bodov výskumu do VB. Aj keď sa to môže zdať prísne, berte v úvahu stovky iných hráčov, ktorým môžete body do VB prispievať. Nemajte však strach, ak ste zdieľali pripojenie len krátkodobo, po 14 dňoch od posledného prihlásenia zo spoločnej IP adresy bude blokácia automaticky odstránená.
táto správa mi príde ako cez kopirak furt ta istá odpoveď
 

uhe83

Aktívny člen
V prípade rovnakého internetového pripojenia, kvôli ochrane proti zneužitiu, nie je možné prispievanie bodov výskumu do VB. Aj keď sa to môže zdať prísne, berte v úvahu stovky iných hráčov, ktorým môžete body do VB prispievať. Nemajte však strach, ak ste zdieľali pripojenie len krátkodobo, po 14 dňoch od posledného prihlásenia zo spoločnej IP adresy bude blokácia automaticky odstránená.

sry musim oponovat da sa to aby ste si prispievali aj z jedneho pocitaca :)
ja to nepotrebujem, ale je lahka cesta...
kamarat hra aj s pratelkou a normalne si prispievaju, meniaBV(doslova menia aj cez cech forum), aj tovar su jedny z mala, co to nezneuzivaju, ale hraju si kazdy svoje...
 

uhe83

Aktívny člen
bohužiaľ nepomôže ti nič ale ak sa nahodov prihlasujete aj na synov účet alebo syn na vás poprípade hrate cez jedno zariadenie tak to nepôjde... ale riešení je jednoduché vy hrajte na (mobile, tablete) a syn nech hra na PC. potom už stačí len vydržať cca týždeň a malo by to fungovať samozrejme opäť pod podmienkou že keď vás syn bude hrať na tablete/mobile a vy na PC tak sa nesmite vy prihlásiť na zariadení kde hrá on a on sa nesmie prihlásiť kde hráte vy. a je po probléme

a tu dodam, len tolko, ze nesmmiete byt ak sa teda nemylim na jednej spolocnej wifine, takze na tel na obilnych datach...
takze toto je riesenie akko take...

ja viem o lepsom :)
 

DeletedUser6191

Hosť
mýliš sa a veľmi ide to len všade sú niake pravidlá mam to odskúšané. Ja a strýko (samozrejme z pravidlami!!!) sme sa prihlasovali cez jeden mobil ja som mu chcel pomôcť z VB ale nešlo a pisalo toto ale on nemohol hrať tak sa niaku dobu neprihlásil ale ja som fungoval ďalej a po určitom čase to išlo ale keď sa prihlásil tak už nie....
 

uhe83

Aktívny člen
mýliš sa a veľmi ide to len všade sú niake pravidlá mam to odskúšané. Ja a strýko (samozrejme z pravidlami!!!) sme sa prihlasovali cez jeden mobil ja som mu chcel pomôcť z VB ale nešlo a pisalo toto ale on nemohol hrať tak sa niaku dobu neprihlásil ale ja som fungoval ďalej a po určitom čase to išlo ale keď sa prihlásil tak už nie....
tak ja som nepovedal z jedneho telefonu, ale z jedneho PC :)
telefon je samozrejmost, ze to tam nepojde..ale aj tam je problem, ak sa chcete s telefoni napojit na rovnaku wifinu, ale toto som si neni zas isty...
takze maximalne co sa mozem mylit je v tej wifine :p
 
Hore