Preposlané Cechová anketa

SKAF0

Nový člen
Zdravím, mám tu ďalší nápad a tým sú cechové ankety.

Stáva sa, že vedenie cechu chce spraviť nejaké zmeny a pak sa spamujeme v správach ohľadom toho kto má na to aký názor. Keď sa vyjadrí viac ľudí už je v tom celkom guláš. Takto ten kto bude na niečo potrebovať názor ostatných hráčov z cechu by mohol vytvoriť anketu. Hráči by zahlasovali a bol by v tom lepší prehľad keďže by sa dalo pozrieť koľko ľudí hlasovalo a za ktorú odpoveď. Všetko sa dá riešiť v cechových vláknach, ale myslím, že je to dobrý nápad. Hlavne skrz lepší prehľad pre vedenie cechu keď sa bude riešiť niečo dôležité skrz chod cechu. Vedenie cechu by aj určovalo kto môže vytvoriť anketu. (iba vedenie, všetci členovia atď...)

Tieto ankety (skrz dobrú viditeľnosť) by som si vedel predstaviť napr. v okne so správami. (viď obrázok nižšie)
Bola by tam trebárs takto ikonka s nápisom ANKETA. Pri ankete v ktorej som ešte nehlasoval by tam mohlo byť aj nejaké označenie o tom aby som vedel, že práve prebieha nejaká anketa. Po kliknutí na to okno "anketa" by sa už zobrazilo okno s danou anketou a informáciami o tom kto a ako hlasoval.

anketa.png
 
Hore