Nedávny obsah od Leo Nádherný 5

  1. Diskusia Diskusia o nových verziách hry

    Po poslednej aktualizacii.. predpokladam 1.180.15... sa nejak pokazilo to ze ked si zmenim obrannu armadu tak to nedrzi a ked sa nato pozriem znova tak to nieje vymenene.... ako keby som sa toho ani nedotkol... to iste aj v CB... vymenim si unavenu armadu... mrknem na druhy sektor a pic...
  2. Návrhy k ďalšej aktualizácii

    Po poslednej aktualizacii.. predpokladam 1.180.15... sa nejak pokazilo to ze ked si zmenim obrannu armadu tak to nedrzi a ked sa nato pozriem znova tak to nieje vymenene.... ako keby som sa toho ani nedotkol... to iste aj v CB... vymenim si unavenu armadu... mrknem na druhy sektor a pic...
  3. Diskusia Diskusia o nových verziách hry

    Je to sice men3j komfortne ale k3d si rozkliknes kazdy cech tak to tam vidis... a ked kliknes na pecat tak ti ukaze kto aktualne dostane kolko MMR bodov za aktualne miesto
  4. Diskusia Diskusia o nových verziách hry

    Ta nova budova na MMR by mohla ukazovat MMR vsetkych zo skupiny battlu nie iba cechovy
  5. Návrhy k ďalšej aktualizácii

    Po poslednej aktualizacii .176 na mobile ked sa tukne na Inventar tak to nejak sekne/zamrzne asi na 3 sekundy.. slo by to nejak spravit... Dikes
  6. Diskusia Diskusia o nových verziách hry

    Po poslednej aktualizacii sa to na mobile celkom casto zasekava...
  7. Súťaž Marcová lotéria

    1228
  8. Súťaž Súťaž o futbalové lopty

    Upgrade event VB ceresnovy sad + upgrade Cirgard
  9. Cechové boje

    Ja by som rad navrhol ci je mozne rozdelit najsilnejsie cechy do viacerych lig.. ked uz je dostatocny pocet cechov nato...lebo uz 4 sezonu sa proti nam spojili 3 cechy a to proste nejde...toto uz nieje o sutazivosti... Sk server Cirgard
  10. Zmenšenie Terasovej farmy

    Ahoj bolo by mozne zaviest možnost zmenšenie Terasovej farmy? Je to super budova ale nove VB uz tuto terasovku pomaly vytlačaju z miest a už nieje tak atraktívna jak to bývalo.... Dikes
  11. Precitane spravy

    Ahoj Bolo by mozne doplnit do sprav.. osobnej komunikacie ze ten adresovany si precital spravu.. nejake znaky ze to videl podobne ako v messingeri, whatsapp a pod... V skupinovych to asi netreba ale v sukromnych by sa to hodilo Dikes
  12. Preposlané Lepšie záznamy pre Cechové boje

    Na tuto temu som mal ziadost aj ja... dost by sa to hodilo
  13. Preposlané Obchod s tovarmi v cechu

    Ahoj neviem ci to tu uz nebolo ale mohol by sa spristupnit vymenny obchod tovarov mezdi cechovou pokladnou a clenmi cechu? Castokrat sa stava ze su plne sklady cechovych pokladien z vyssich dob a nema to vyuzitie... Hodilo by sa to clenom cechu napr. Na VB.. Dikes
  14. Opravené Okno hostinca

    Mobilna s mam poslednu sktualizaciu
  15. Diskusia Diskusia: Cechové boje

    Poprosil by som doplnit do Cechovych... aby bolo mozne vidiet ktory clen cechu na ktory sektor utocil... stava sa nam ze nam nejaky clen co necita vlakna ukoncuje provincie co este nechceme ukoncit Dikes... inak Cechove super...
Hore