Nedávny obsah od Minty

  1. Koniec FoE?

    Ďakujem ti za odpoveď
  2. Koniec FoE?

    Dúfam že s tým nebudú čakať ďalší rok
  3. Koniec FoE?

    Zdravím Vás. Mám otázočku na adminov. Je Titan poslednou dobou v hre? Asi 2x som zachytil poznámku v súvislosti s novým vekom "Titan", keď sa písalo že boli urobené nejaké zmeny ohľadne novej doby "na koniec hry" Toto ma trochu zarazilo a verím, že dáte odpoveď na túto poznámku. Ďakujem za...
  4. Preposlané Hromadné odoslanie prílohy pre obchodne ponuky.

    Obávam sa, že nápady ktoré neprispejú vývojárom na "kávičku", nemajú veľkú šancu na úspech ‍♂️:rolleyes:
  5. Štartovná zóna v CvC.

    Tak v tom prípade odporúčam šéfom ktorým sa nechce ísť s dobou a meniť staré na modernejšie, aby si spravili kávičku, pár keksíkov a spraviť aspoň nasledovné zmeny. - sprístupniť mapu VE len cechom v top 15. - cechy na 16-25 mieste len informovať že takáto mapa existuje - zároveň informovať...
  6. Štartovná zóna v CvC.

    Ahoj, mám dotaz na na "Štartovné zóny v CvC. Prečo sú v mapách vytvorené štartovné zóny tak sporadicky a hlavne roztrúsené po jednotlivých mapách. Hlavne na mape "Všetky éry" kde je problém preniknúť na mapu. Je to ako uzavretá spoločnosť pre pár silnejších cechov. Myslím si, že ste vytvorili...
  7. Preposlané Nova schopnost VB

    Ahojte, ak sa uvažuje nad novou VB, navrhoval by som pre SK svet ako VB, "Hvezdáreň na Lomnickom Štíte." (ďalej len H/LŠ) Je to dominanta našich hôr a zároveň je to najvyššie postavená budova. Rozloha by mala byť 4x4, vyššia ako Alexandrijský maják, aby bola zdôraznená jej výnimočnosť. Jej...
  8. Súťaž Nájdite rozdiely medzi obrázkami!

    Ahojte, správna odpoveď je- 1, chýba socha na stĺpe za bránou 1, chýba tieň hráča v bielom pred červeným hracím polom 3, hráč v červenom ktorý hádže disk je otočený chrbtom k bráne 4, chýba jeden holub (asi holub) neďaleko hráča otočeného chrbtom k bráne 5, rozdiel vo farbe vlajok v popredí...
Hore