Nedávny obsah od Steevee

  1. Dôležité Vaše nápady do hry pre verziu 1.209

    V mobilnej verzii pridat tlacitko na odstranenenie celeho vyberu utociacej armady. Aby som nemusel vzdy po jednom menit poskodene jednotky. Pri prestavbe mesta - v rezime rekonstrukcie, by sa mali odlisovat nepripojene budovy rovnako ako priamo v meste. Pripadne tesne pred ulozenim by...
  2. Globálny čet

    Na to je tu admin a este aj tlacitko [nahlasit].
  3. Zgrupovanie budov

    Tak by si ho nevyuzival... Ale je urcite lahsie a rychlejsie presunut celu supravu naraz ako celok a nestane sa Ti, ze sa Ti resetne casovac napr.
  4. Zgrupovanie budov

    Tak je to aj myslene
  5. Zgrupovanie budov

    Tak si ich odgrupnes a vybavene ;-)
  6. Zgrupovanie budov

    Pri ktorych nie a preco?
  7. Zgrupovanie budov

    Navrhujem aby sa dali viacere budovy zgrupovat do jedneho objektu aby bol potom ulahceny ich presun pri prestavbe mesta. A nemusi to byt obmedzene len na supravy eventovych budov ako napr. Hipodrom, Urodna Farma atd. ale aj na Sochu cti s cestami atd. Je to otravne a neunosne aby som kazdy...
  8. Rýchlejšia výmena poškodených jednotiek.

    Vyprazdnit pole 1klikom by bolo super a aj samostatna zalozka na Rogueov
  9. Diskusia Diskusia: Aztékovia

    Musis ich mat najpr vyskumanych ;-)
  10. Diskusia Diskusia: Galatská veža

    Postavi ju iba velmi male % hracov...
  11. Diskusia Diskusia: Staroveký Egypt

    Egypt je super aj ked to dlho trva. Da sa to naucit a zvladnut. Na boje mam len lukostrelcov a chopesanov a vzdy zvladnem prve dve obtiaznosti. Do tretej sa nepustam a tie odmeny stacia na vyrobu.
  12. Prečo sa zber z Oblúka neráta do úloh?

    Presne tak som to myslel A preto aj ta otazka. Preco to nefunguje iba pri Obluku ? V com je iny Obluk oproti inym budovam, ktore produkuju tovar pre cech (napr. Socha cti, Vzducholod, Hvezdaren...) ? Ak uz ten tovar raz vyprodukujem a pozbieram malo by to fungovat pre vsetky budovy bez...
  13. Prečo sa zber z Oblúka neráta do úloh?

    Ano samozrejme, ze som v cechu a viem, ze ten tovar ide do pokladnice cechu. Otazka bola ina...
  14. Prečo sa zber z Oblúka neráta do úloh?

    Viete mi povedat preco sa zber tovaru pre cech z Obluka nerata do uloh? Ak mam nejaku ulohu, v ktorej je: Darujte xy tovaru pre pokladnu cechu, tak pri zbere z Obluka tam nic nezarata. Z inych budov to funguje.
  15. Diskusia Diskusia: Chat v mobile

    Chat je dobra vec ale je tam CHYBA: V Cechovom chate nie su len ludia z nasho cechu ale aj cudzi. To je celkom velky problem ked sa tam bude riesit napr.taktika v CB a bude to pristupne aj pre superov ;-)
Hore