Nedávny obsah od Windcaster

  1. Predajca starozitnosti

    Napriklad dnes posilnenie minci, 4 predpotopne dekoracie a asi 8 rokov stara eventovka. Napad bol dobry ale zaspal dobu, preto navrhujem aktualizaciu.
  2. Predajca starozitnosti

    Bez relevantnej ponuky je predajca zbytocny. Hracom sa kopia mince aj drahokamy a v podstate ich nie je za co minut. V ponuke je samy bordel. Kludne zaradte do ponuky aj nieco poriadne a drahsie ale hlavne odtial vyhodte tie zbytocnosti aby sa tam zasa poriadna vec neobjavila raz za rok.
  3. Hostinec priatelov

    Aktualizujte prosim bonusy v hostinci priatelov. Nezodpovedaju sucasnemu stavu hry. Mozno by pomohlo zohladnit aj dobu hraca.
  4. PVP arena

    Navrhujem aktualizovat PVP arenu pre end game hracov. Aj ked tato sucast hry nema takmer ziadny vyznam tak ak ma byt nadalej sucastou hry treba vybalancovat superov pre hracov v najvyssej dobe. Npc superi maju oproti realnym hracom slabe bonusy a davaju malo bodov do rebricka. Hraci z titanu...
  5. Diskusia Diskusia: Kozmický vek: Venuša

    Obrovské sklamanie z bojov v CB. Viacerí z cechu sme sa zhodli že po prechode do venuše dávame o 10-20 nižšie sťaženie ako v pase asteroidov. Boje sú pomalšie, častejšie treba meniť jednotky. Nechápem zámer vývojárov keď s postupom v hre je hráč na tom horšie a horšie. Rovnako bol prepad z marsu...
  6. Preposlané Zrušenie obmedzenia na zber bodov výskumu a možnosť kúpiť naraz viac bodov za mince/zásoby

    Myslím že všetci endgame hráči by uvítali zrušenie limitu 100vb na zber. Tento limit je už dávno prekonaný, tak ako bol niekedy limit 10vb a je značne otravný a komplikuje zber, ktorý sa neúnosne naťahuje keď nemám v danom momente kam umiestniť body a tým sa mi zber posúva stále neskôr. Rovnako...
  7. Diskusia Diskusia: Vylepšenie bojov Cech proti Cechu

    Čo sa týka kopijníkov tak s tým nemám žiadny problém. Len zrušenie použitia kopijníkov nemá žiadny zmysel keď sa budú dať používať rogue alebo napr. lukostrelci zo železnej doby. Stále to bude sektor ktorý sa neoplatí napádať hráčovi pre body. Ale opakujem že problém s tým nemám žiadny, len to...
  8. Diskusia Diskusia: Vylepšenie bojov Cech proti Cechu

    Si asi nečítala môj predchádzajúci príspevok ale nevadí. CVC by mali byť vyvážené iba o to mi išlo. Čo píšeš o napádaní cudzích armád si úplne vedľa. Mne nevyhovuje nasadenie náhodnej obrany za šampiónov, ale nepresadzujem tvrdohlavo to čo vyhovuje mne. Nakoniec toto využíva aj váš cech. Chcelo...
  9. Diskusia Diskusia: Vylepšenie bojov Cech proti Cechu

    Riešenie problemu by mohlo byť že nebudú rásť náklady s množstvom sektorov alebo len minimálne. Boj bude vyrovnaný pre cechy s malým územím aj s veľkým. Nikto teda nemôže tvrdiť že má nejakú výhodu. Bolo by to ozaj len o bojoch a aktivite a tak to má byť. Silný cech má k dispozícii viacej...
  10. Diskusia Diskusia: Vylepšenie bojov Cech proti Cechu

    Keďže tu vidím zjavne iba názory hráčov z veľkých cechov ktorým súčasný systém vyhovuje (24-hodinová ochrana sektorov) nedá mi nespomenúť, že hlavným dôvodom pripravovanej zmeny je pravdepodobne to aby neboli celé mapy permanentne zablokované a bola vôbec možnosť CVC hrať. Je nonsenz aby 1 cech...
  11. Diskusia Diskusia: Vylepšenie bojov Cech proti Cechu

    Podľa mňa je 4-hodinová ochrana dobrý nápad. Odstráni to problém že jeden alebo dva spolupracujúce cechy dokážu pomocou zopár sektorov blokovať celú mapu. Je jasné že im sa to nepáči. Silný cech si dokáže svoje sektory dlhodobo udržať tým že o ne bude bojovať a nie iba využívať "nedokonalosť"...
  12. fudbalovy pohar otazky

    Dajte prosím potvrdzovacie okno na nákup za poháre. Už toľko krát som si kúpil nejakú blbosť keď som klikal "OK" na výsledok streleckého pokusu a pritom stačí tak málo :)
Hore