• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

fudbalovy pohar otazky

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4788

Hosť

Ziskal som : SIEN SLAVY : tak mi povedzte co to vlastne roby ci vyraba ? nejake korunky su tam :?

A este aj ten obchod so sportovymi suvenirmi ?

Inac ta veza je celkom dobra , 1 policko a produkuje medaily :)

A konecne aj nejaky event , dobry ste
:cool:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
OTAZKA: je mozne ziskat ako odmenu aj diamanty (ta,co sa meni kazdych par hodin)?
 

DeletedUser

Hosť
Futbalový pohár je pekná haluz... za 3 dni som prišiel o všetky poháre, ktoré som predtým nahral prevažne z prvej možnosti kde je 100% výhra. Aj ked som v max možnej miere využíval fanúšikovskú podporu, tak mi nepadol žiaden gooool a to som skúšal naraz aj 15krát za sebou. Neviem síce, ako je nastavená pravdepodobnoť výhry, ale aby som minul napr. pri 15 pokusoch ešte aj 200 pohárov a nezískal ani prd...tak asi niečo nie je v poriadku. Nechcem sa tu sťažovať, že mi nepadne občas lopta do bránky, ale aby to nepadlo vôbec...? Všetkým ostatným prajem veľa presných zásahov :)
 

DeletedUser102

Hosť
vyrob 25 kusov tovaru, vymeň 25 ks tovaru na trhu alebo získaj z úloh, to je jedno
 

Windcaster

Nový člen
Dajte prosím potvrdzovacie okno na nákup za poháre. Už toľko krát som si kúpil nejakú blbosť keď som klikal "OK" na výsledok streleckého pokusu a pritom stačí tak málo :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore