Výsledky vyhľadávania

  1. Súťaž Prešmyčková súťaž

    1. ALCATRAZ 2. DEALSKY HRAD 3. STAR GAZER 4. ARKTICKY SKLENIK 5. LOTOSOVY CHRAM 6. CASTEL DEL MONTE 7. DIOVA SOCHA 8. SOCHA MATKY GAEA 9. MUZEUM ATLANTIDY
  2. Súťaž Súťaž o dublóny

    623
  3. Súťaž Májová súťaž

    Vybral som si 500 diamantov a prípadnú výhru prosím pripísať na môj účet na Cirgarde.
  4. Diskusia Diskusia: Výpredaj májového šialenstva

    Asi trocha off topic, ale predsa: Výpredaj májového šialenstva? To ozaj? Príliš veľa májového šialenstva na sklade? ;) Čo tak do budúcbosti "Šialenstvo májového výpredaja"?
  5. Neopraví sa Hra je zrazu v angličtine

    Mne tuším pomohlo zmazať cookies a cache a reštartovať prehliadač.
  6. Opravené Pilier hrdinov

    Všimol som si, že popis v Predajcovi starožitností uvádza "Pilier". Všade inde je to Stĺp.
  7. Opravené Archeologická udalosť - 42. úloha

    Motivujte alebo zdokonaľte 30 budov alebo iných hráčov. Príliš veľa alebo na môj vkus. ;)
  8. Súťaž Narodeninová výzva 3

    2 - E 3 - B 4 - A 5 - F 6 - C
  9. Návrhy k ďalšej aktualizácii

    V Cechových bojoch (ale aj inde) sa opakujú tie isté konfigurácie armád, takže proti každej z nich bojujem svojou osvedčenou zostavou. Je to však otrava každú chvíľu vymeniť všetkých 8 slotov. Potešila by ma možnosť mať niekoľko predpripravených armád, z ktorých by som si vybral tú...
  10. Súťaž Narodeninová výzva 2

    Zimná udalosť Forge Bowl Jesenné hody Archeologická udalosť Jarná udalosť Letná udalosť Deň svätého Patrika Halloween
  11. Súťaž Narodeninová výzva 1

    A -> 9 B -> 3 C -> 4
  12. Návrhy k ďalšej aktualizácii

    Dve veci týkajúce sa vylepšovateľných budov (napr. Opustený ústav, Vranie hniezdo, Svetový veľtrh, ...): Nejako odlíšiť, že daná budova dosiahla maximálnu úroveň - hoci aj tým, že úroveň nebude uvedená. Ak je nutné vybrať si najvyššiu úroveň z viacerých možností (ako napr. najnovšie pri mostíku...
  13. Opravené Uhoľný expres

    Uhol - neuhol? ;)
  14. Návrhy k ďalšej aktualizácii

    Nezdá sa mi, že by sa vyjednávanie zhoršilo. Táto zmena len spôsobila, že za nás PC trocha rozmýšľa a nepovoľuje použiť tovar, ktorý tam logicky nepatrí. Tým teda opticky zostane menej kombinácií a to uľahčuje výber tej správnej. Stále je prehľad, čo hráč urobil - to sú predsa už vykonané pokusy...
  15. Súťaž Zimná výzva 3

    Zimná veža Perníková chalúpka Zimná pyramída Sánkar Snežná guľa Santova dielňa Cukrárenská výroba Malebná chata
  16. Súťaž Zimná výzva 2

    Musel som obrázok zmenšiť na 80% a uložiť ho ako JPG, pretože originál bol pre toto fórum príliš veľký. Samozrejme, odniesla si to kvalita. ;)
  17. Predajca starožitností - zoznam dražiteľných položiek

    Na fandome je omnoho viac informácií ako na oficiálnych wiki, kde napr. nenájdete info o vylepšeniach. Neexistuje napr. heslo "Zen Zone Upgrade"/"Vylepšenie Zenovej zóny", ktoré sa v Predajcovi starožitností bežne vyskytuje a v zozname na fandome aj figuruje. V každom prípade však ďakujem za...
  18. Predajca starožitností - zoznam dražiteľných položiek

    To som si samozrejme pozrel ako prvé, ale ide o neoficiálnu stránku, takže info nemusí byť úplné/presné. Ja som sa pýtal, či InnoGames neuverejnili takýto zoznam, keďže na ich oficiálnych wiki a fórach (sk, cz, en, de) som nič nenašiel.
  19. Predajca starožitností - zoznam dražiteľných položiek

    Existuje niekde zoznam vecí, ktoré sú ponúkané Predajcom starožitností do dražby?
Hore