Predajca starožitností - zoznam dražiteľných položiek

RxRa

Člen
Existuje niekde zoznam vecí, ktoré sú ponúkané Predajcom starožitností do dražby?
 

Rhando

Aktívny člen
 

DeletedUser1834

Hosť
Naco chodit pre vodu mile daleko ked sused ma studnu : budovy na predaj
... staci si len vybrat jednotlivu kategoriu. Napr.: specialne budovy uplne naspodku
 

RxRa

Člen
To som si samozrejme pozrel ako prvé, ale ide o neoficiálnu stránku, takže info nemusí byť úplné/presné. Ja som sa pýtal, či InnoGames neuverejnili takýto zoznam, keďže na ich oficiálnych wiki a fórach (sk, cz, en, de) som nič nenašiel.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Ako už písal Cossacks, na wiki je pri každej budove, ktorú je možné u Predajcu starožitností vymeniť, uvedené, koľko za ňu dostaneš obchodných mincí a drahokamov v závislosti od času výmeny, napr. Loď - úroveň 1. To sú informácie priamo z hry. Prehľadný zoznam položiek, ktoré sa dajú vymeniť, zatiaľ nikto nespracoval, takže preto nie je zatiaľ ani dostupný. Myslím, že z toho čerpá aj tá fanúšikovská stránka, takže ten zoznam, čo tam je, je podľa mňa ok.

Pošlem to ako spätnú väzbu pre wiki, aby doplnili aj taký zoznam, kde by to bolo vidieť všetko na jednom mieste v prehľadnej tabuľke.
 

RxRa

Člen
Na fandome je omnoho viac informácií ako na oficiálnych wiki, kde napr. nenájdete info o vylepšeniach. Neexistuje napr. heslo "Zen Zone Upgrade"/"Vylepšenie Zenovej zóny", ktoré sa v Predajcovi starožitností bežne vyskytuje a v zozname na fandome aj figuruje. V každom prípade však ďakujem za vašu snahu.
 

Rhando

Aktívny člen
A práve preto ja radšej idem na fandom, ako na originál wiki. Plus na fandome sa dá nájsť prehľadné info k nadchádzajúcim eventom a kompletné zoznamy úloh, čo sa pri oficiálnej wiki nedá povedať ;) Sú to síce neoficiálne informácie, ale za tie roky čo tam chodím, sa mi nestalo, že by boli nejak moc rozdielne oproti tomu čo bolo na live serveroch.
 
Hore