Výsledky vyhľadávania

  1. jmalachi

    Diskusia Diskusia: Jesenné hody 2021

    ..no ,,,že hody...splnil som všetky úlohy a dostal som sa na 144 bodov v lige ...tý čo majú 216 a vyššie sa tam ako dostali ???..píšte len tý čo to urobili bez diamantov...
  2. jmalachi

    Súťaž Súťaž o diamanty

    jablko-24 tekvica-14 čokoláda-16 škorica-13 karamel-10 -jmalachi brisgard-
  3. jmalachi

    Súťaž Súťaž o dublóny

    ..číslo 17...jmalachi-brisgard...,ale prečo až po 2.apríli???... :rolleyes:
  4. jmalachi

    Súťaž Letná súťaž

    opustený ústav...mohla by to byť sranda :)
  5. jmalachi

    Diskusia Diskusia: Udalosť Divočina 2021

    ...máte to dobre premyslené...ergo premyslené to máte dobre..ako ostatne všetko...bez posilnení je sakra ťažké dostať nejakú labku dole...
  6. jmalachi

    Súťaž Ako dlho už hráte Forge of Empires?

    zo 5 rokov..dá sa to niekde zistiť?...
  7. jmalachi

    Diskusia Diskusia: Galatská veža

    hmm tak to ti aj oznámi?...no som zvedavý..zatial ma nik neraboval tak neviem..:)
  8. jmalachi

    Diskusia Diskusia: Zimná udalosť 2020

    tak to si musel mať väčšie štastie na klúče ..ja som našiel horko ťažko 4 :D
  9. jmalachi

    Diskusia Diskusia: Zimná udalosť 2020

    ja by som sa skôr pýtal..kto otvoril všetky kľúčové dierky... :D....ja 4...:D...a nech napíše kolko diamantov ho to stálo...:cool:
  10. jmalachi

    Diskusia Diskusia: Galatská veža

    aha..tak to nezískam nikdy..:D:D--:oops:mna vyrabuje ..občas len niekto kto je o 100ky milionov bodov vyžšie...a vääääčšinou len ten čo do toho dal 1000ooovky diamantov..ako tak sledujem.:)..
  11. jmalachi

    Diskusia Diskusia: Galatská veža

    ..a kde sa spustí tá séria úloh?..vyrabovali ma ..a ...nič.....hmm?
  12. jmalachi

    Súťaž Zimná výzva 1 - Rozdiely medzi obrázkami

    jmalachi-brisgard
  13. jmalachi

    Diskusia Diskusia: Galatská veža

    ..ono ..dá sa s nimi vypiecť ...ale to by musel človek chodiť pravidelne vyberať každý den na čas..aby nemali čo vyplieniť...a do obrany dať len jednu jednotku z doby kamennej..teda resp.žiadnu ono to samo pridá 2kopijníkov.......vtedy nedostanú ani body ..tak ich to časom omrzí..ked som hral...
  14. jmalachi

    Diskusia Diskusia: Galatská veža

    no ..postavím určite..ale či pomôže pred tými čo ma raz za čas napadnú...keby dávala ešte nejaké posilnenie do útoku brániacej armáde...pár 10tok%.:)
  15. jmalachi

    Diskusia Diskusia: Zimná udalosť 2020

    ..ako ...nehnevajte sa ..,ale takéto odmeny v balíčkoch???..to je rok od roka horšie a horšie...čo aj medzi elfami vystrája korona???...v každom poli darčekov bývala aspon... po jednej budove-výrobná,obytná,kultúrna,a bývali časy ked boli aj vojenské budovy(zlaté to časy)...teraz?..jedna...
  16. jmalachi

    Súťaž Ukážte nám vaše mesto!

    moj brisgard...
  17. jmalachi

    Súťaž Súťaž o dublóny

    čierna veža...dealský hrad..uhoľný expres-..nech je sranda..a bol som železničiar.:) brisgard
  18. jmalachi

    Súťaž Májová súťaž

    jedine diamanty -brisgard...dakujem.
  19. jmalachi

    Súťaž Aprílová súťaž

    ..mars-alebo pás asteroidov...rád by som vedel či to tak bude ako vo filmoch -predstavách..či úplne inak.:)
  20. jmalachi

    Súťaž Narodeninová výzva 1

    A-9 B-3 C-4
Hore