Výsledky vyhľadávania

  1. Martines Ceasar

    Diskusia Diskusia: Letná udalosť 2020

    So začiatku som bol šťastný, keď som videl, ze je to ta ista udalost, ktora uz bola, lebo som si myslel, ze si konecne vylepsim lod na vyssie levly. Ale vy proste stale musite vymyslat nove budovy. Prečo?! Načo?! Stale vymyslate nove budovy. Ved potom na vsetko sa mi podari dostat maximalne 4...
  2. Martines Ceasar

    Vyjednávanie

    Ja to mam s tymi tovarmi premyslene, nebudem si stavat jednu vyrobnu budovu z progresivnej ery ktora ma 7×4 velkost, ale radsej 3 z minulej doby a ked budem nieco potrebovat aj tak mi tu ponuku niekto, kto toho ma vela a to moje bude potrebovat vzdy prijme. A tak mam viac tovarov. Big brain taktiks.
  3. Martines Ceasar

    Vylepsenie budov z udalostí

    Mám návrh na 1 item, ktorý by ste mohli pridať do hry. Je hrozné mať v meste veľa budov s malými levlami. Vždy robíte len nové a nové budovy. Nemohli by ste, prosím, pridať noečo ako renováciu, ale zvyšovalo level hocijakej vybranej budovy? Ďakujem!
  4. Martines Ceasar

    Neopraví sa Hra je zrazu v angličtine

    Ja hram na mobile ale uz mi to ide. Len v 1 den mi proste ukazovalo tak ale uz je to normalne slovensky, takze uz to tu môžu oznacit ako vyriešené
  5. Martines Ceasar

    Neopraví sa Hra je zrazu v angličtine

    Nie. To ja mam celu hru z nicoho nic nejak anglicko-slovensky. Tento príspevok ignorujte.
  6. Martines Ceasar

    Neopraví sa Hra je zrazu v angličtine

    Dobrý deň, nevietw mi niekto, prosím Vás pomôcť. Skusil som aj reštartovať hru aj všetko, ale takto: v hre mam nastavenu Slovenčinu a niektoré veci aj sú slovensky, ale väčšinu hry mám z neznámych dôvodov anglicky.
  7. Martines Ceasar

    Neopraví sa Hra je zrazu v angličtine

    Dobrý našiel som chybu v preklade. Na hlinenej tabuľke nepíše alebo, ale anglicky or. Snazim sa pripojit screenshot ale pise mi ze nahrany subor je prilis velky. Pise mi to na 3/5 ulohy na tej okruhlej hlinenej tabulke.
  8. Martines Ceasar

    Vyjednávanie

    ? Prave ze ano.
  9. Martines Ceasar

    Vyjednávanie

    Povedať je ľahké. Ale čo je pre teba: ten typ zaciatocnika? Podla coho si to usudil? Mesto mam rozsiahle, obrany silne... Podla coho usudzujes moju "neskusenost"? Lebo ak som neskuseny a som za polkou hry, tak kedy budem "skuseny"?
  10. Martines Ceasar

    Nedá sa overiť Zastavenie boja

    Asi nie, vždy mám 4/4 a väčšinou hrám blízko rootera..
  11. Martines Ceasar

    Nedá sa overiť Zastavenie boja

    Dobrý deň, chcel by som povedať, že niekedy pri hre (neviem ako je to na PC) na mobile sa hra v strede boja zastaví. Nie ako seknutie alebo chyba v mobile, že proste zamrzne, ale animácie (napríklad dýchania vojakov) fungujú, ale chodenie a utocenie nefunguje. Aj hudba hráďalej len sa nedá nič...
  12. Martines Ceasar

    Vyjednávanie

    Neviem ako beries zaciatky, ale som v progresívnej ére (to je za polovicou dob celej hry ) a ide hlavne o to ze to nedava zmysel. Chapes lebo v realite ti niekto nieco proste vrati ak to odmietne. A niekedy su to velmi vzacne tovary.
  13. Martines Ceasar

    Vyjednávanie

    To je sice velmi pekne ale tu ide o to ze je nespravodlive ze tie predmety nevracia. Btw neciem ci su toto zaciatky ked som v progresivnej ére☺.
  14. Martines Ceasar

    Vyjednávanie

    Nechapes? Proste tie veci nevracia. Nedava to zmysel.
  15. Martines Ceasar

    Diskusia Diskusia: Archeologická udalosť 2020

    Paci sa mi tato reinkarnácia halloweenskej udalosti, ale nepaci sa mi ze stale vymyslate nove levlovacie budovy. Potom mam v meste 500 levlovacich budov na malych levloch. Nemohli by ste prosim niekedy urobit moznost, alebo nieco take aby sa dali vylevlovat starsie budovy. Chapete nieco na styl...
  16. Martines Ceasar

    Dá sa poslať do útoku druhá vlna jednotiek?

    Tiež si myslim. Aspoň keby tam boli 4 vojaci, ale nech tam je tá druhá vlna. Je to strašne ťažké. Niekedy neporazitelne.
  17. Martines Ceasar

    Vyjednávanie

    Myslím si, že je veľmi nespravodlivé keď vo vyjednávaní niekto niečo neprijme, hra mi to už nevráti. Niekedy je to dosť veľká strata. Navyše je to nereálne. V reálnom svete keď niekto ponuku nechce prijať tak mu tu vec nedám.
Hore