Výsledky vyhľadávania

  1. salty

    Nahlásené Zber Tajomných úlomkov

    Neviem, či to tu už bolo, ale mám v poslednej dobe problém so zbieraním tajomných úlomkov v usadlostiach. Ich klikateľná plocha je úplne niekde mimo. Prikladám screenshot. Ak klikám priamo na úlomok, nič sa nedeje. Ako kliknem hocikde do označeného poľa, tak to zozbiera. Celkom drobná blbosť...
  2. salty

    Preposlané Identifikátor potreby cesty

    Mohlo by sa k už postaveným budovám pridať niečo, čo by hovorili o tom, či vyžadujú cestu alebo nie. Aktuálne sa aj budovy usadlosti prerobili a nevyžadujú cestu. Ale keď už je postavená, tak sa to nedá zistiť inak ako "skúsim dať mimo cesty a uvidím". Bolo by super, keby mali nejakú ikonku...
  3. salty

    Preposlané Správy v CE

    Neviem, či otázka o hre alebo nápad, tak dávam sem: Prečo nie sú v CE časti dostupné správy, ako to je v CB? Viem, že tam ľudia asi netrávia toľko času, ale sem tam by sa to tam hodilo, mať možnosť si v CE otvoriť správy.
  4. salty

    Preposlané Modrá galaxia zber

    Bola tu nejaká stará téma, čo som našiel, ale chcel by som skúsiť znova: Bolo by super, keby sa dalo pre galaxiu navoliť, ktoré budovy zbierať, pokojne tiež za 5 diamantov (zvlášť, extra k tým, čo zbierajú všetko ostatné). Sú teraz budovy, čo sú 1x1 a oplatí sa na ne minúť Galaxiu. A ak ich má...
  5. salty

    Preposlané Posilnenia obrany

    Neviem, či to zaradiť medzi chyby alebo nápady, tak dávam sem. Pre nové budovy, čo majú rôzne typy posilnení by bolo fajn, keby v náhľade možností pre posilnenie bolo toto nejako oddelené / označené. Príklad: Zabudnutý chrám. Keď sa ide cez Radnicu > Prehľad posilnení > Obrana, tak možnosti na...
  6. salty

    Opravené Podpora vlajka

    Neviem, či sa to už rieši na iných fórach, ale ja som teraz išiel do hry a svieti mi podpora cez základné suroviny a chat. Neviem sa jej zbaviť.
  7. salty

    Opravené Detaily budovy - chýba vyskakovacie "okno"

    Neviem, či to len mne, ale na PC, keď idem myšou na Javisko Dejín, neukazuje mi detail budovy (kedy bude produkcia hotová, čo vyrába a tak). Ani jedno javisko dejín, ostatné idú v pohode.
  8. salty

    Nie je chyba Chybný popis úlohy

    Zdravím, asi je chyba v popise úlohy. Neviem, či tam má byť "Typ úlohy:" a rovnako tie << >> zátvorky.
  9. salty

    Opravené Chybný preklad

    Zrejme pre novú úlohu je chybný preklad, chýba pravdepodobne "hodi" vo výrobnej časti úlohy.
  10. salty

    Resetovanie sťaženia v CB

    Bolo by super, keby sa dalo nejako zresetovať sťaženie v CB. Napríklad za diamanty a len raz denne alebo niečo také. Také niečo sa riešilo niekedy niekde?
  11. salty

    Nahlásené Ukončenie úlohy

    Neviem, čo sa deje, ale v poslednej dobe mi preblikávajú buttony pre ukončenie úloh. Sa odblokujú asi že každú sekundu, inak sú blokované / čierne.
  12. salty

    Preposlané Expedícia - Mobilná aplikácia

    (neviem, či to tu už bolo) Zdravím, bolo by možné do mobilnej verzie zapracovať, aby v expe prehľade pokroku dávalo 133,3 %? Aktuálne tam je len 133 % a teda človek nevie, či prvý cech to už má na 133,3 alebo len 133,0 %.
  13. salty

    Preposlané Informácie o sektoroch v CB

    Bolo by možné trošku vylepšiť ešte cechové boje a to doplnením informácie, že aké budovy sú postavené v sektoroch? Pomocou ikonky len alebo tak, ľudia by sa časom naučili. Ako sa dá prepnúť na podrobné informácie, že aké ID sektoru a koľko miest na budovy tam je, tak tam mať aj info, že aké...
Hore