Preposlané Modrá galaxia zber

salty

Člen
Bola tu nejaká stará téma, čo som našiel, ale chcel by som skúsiť znova:
Bolo by super, keby sa dalo pre galaxiu navoliť, ktoré budovy zbierať, pokojne tiež za 5 diamantov (zvlášť, extra k tým, čo zbierajú všetko ostatné). Sú teraz budovy, čo sú 1x1 a oplatí sa na ne minúť Galaxiu. A ak ich má človek v rámci šetrenia miesta niekde v meste mediz gigantami, tak je to na hlavu (a to hrám na PC, neviem si predstaviť mobil - tu by som mal zase návrh, aby sa hra na mobile otvárala odzoomovaná, nie na 1000 %, že pomaly len ulicu vidím - možno sa dá nastaviť, neviem, na mobile moc nehrám, ale to som odbočil).

Bolo niečo také s Galaxiou už riešené a úplne zamietnuté? Zahraničné fórum som zatiaľ nepozeral, lenivý som. Díky.
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Na US ani beta fóre čo som zaznamenal nič také nie je. Vytvoriť rozhranie alebo zaškrtávacie tlačidlo pre modrú galaxiu je jedna stránka vecí otázne je či pri tých pokusoch ti vyberie plný dvojnásobok. Ak ti vyberie len polovicu z celkového počtu pokusov tak aký to bude mať potom význam niečo také vyvíjať?
 

salty

Člen
Asi nechápem, čo myslíš. Však teraz zozbieram Galaxiu a idem poklikať X budov. Z tých X budov mi dá len Y budov 2násobný zber. To je všetko ok. Ja by som chcel (a určite by viac hráčov uvítalo), keby som si mohol niekde v nejakom okne nastaviť tých X budov, aby som ich mohol potom naraz jedným buttonom zozbierať (ako teraz ten všeobecný zber, pokojne tiež za 5 diamantov) a nemusel ich hľadať po celom meste.
 

salty

Člen
Chcem ti vysvetliť že nie vždy ti modrá Galaxia dá dvojnásobne viac
No však to viem. Ale neviem, ako by tento argument mal byť proti vývoji tejto fičurky. Cieľom by bolo to, že ja si niekde nastavím, týchto X budov mi zozbieraj galaxiou. Koľko z nich bude 2násobok, to je už na randome hry. Nechcem, že zozbieraj mi tieto budovy a daj mi pri všetkých 2násobok, to sa nedá ani teraz ručne. Nevieš zozbierať budovy a mať pri všetkých 2násobok. Ak hej, tak využívaš niečo, čo nie je úplne povolené. :D
 

Slovien Venet

Aktívny člen
No však to viem. Ale neviem, ako by tento argument mal byť proti vývoji tejto fičurky. Cieľom by bolo to, že ja si niekde nastavím, týchto X budov mi zozbieraj galaxiou. Koľko z nich bude 2násobok, to je už na randome hry. Nechcem, že zozbieraj mi tieto budovy a daj mi pri všetkých 2násobok, to sa nedá ani teraz ručne. Nevieš zozbierať budovy a mať pri všetkých 2násobok. Ak hej, tak využívaš niečo, čo nie je úplne povolené. :D
Zbieram ako všetci ostatní a vždy mi dá maximálne 3 x dvojnásobne viac tak čo tu pletieš piate cez deviate a ešte máš tú drzosť si robiť výsmech z toho že používam niečo nelegálne!
 

salty

Člen
Zbieram ako všetci ostatní a vždy mi dá maximálne 3 x dvojnásobne viac tak čo tu pletieš piate cez deviate a ešte máš tú drzosť si robiť výsmech z toho že používam niečo nelegálne!
S tebou sa mi vždy ťažko komunikuje, tak to asi nechám tak. Nerozumieme si a môžeme tu točiť správy dookola.

Denne zbieram cez galaxiu 2-3x tu istu budovu. To poriesis ako?
To mi nenapadlo, že niektorí ľudia zbierajú jednu budovu viac x z jedného zberu galaxie. Možno ale existuje veľa takých, ako ja, čo zozbierajú eventové budovy, keď majú celkový zber a hotovo. Ak som prvý na všetkých fórach, tak stačí tému odložiť a pridať ma k hlasom, ak sa niekedy niekto iný ozve v budúcnosti. Len skúšam.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Preposlať to nie je problém, ale nevidím to reálne, že by sa to niekedy zapracovalo. Hlavne kvôli tomu, že celkovo sa po vytvorení VB nezvyknú tieto dodatočne upravovať, resp. dopĺňať k nim dodatočné funkcie, či upravovať ich schopnosti, čo ste si možno už aj všimli.
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Salty ako myšlienka to je dobrá a jediný spôsob ako by sa to dalo vyriešiť je cez hromadný zber bodov výskumu a tovarov s použitím diamantov kde by si si ešte pred použitím dia zvolil budovy podľa počtu pokusov Modrej Galaxie . Takýmto spôsobom by nemuseli vytvárať doplnok pre Galaxiu
 
Naposledy upravené :

salty

Člen
Salty ako myšlienka to je dobrá a jediný spôsob ako by sa to dalo vyriešiť je cez hromadný zber bodov výskumu a tovarov s použitím diamantov kde by si si ešte pred použitím dia zvolil budovy podľa počtu pokusov Modrej Galaxie . Takýmto spôsobom by nemuseli vytvárať doplnok pre Galaxiu
Presne také niečo som myslel, vidíš, už si rozumieme. Tak, ako pribudol button na zber za diamanty, tak rovnako by mohol pribudnúť button na zber s pomocou Galaxie. Ako ale písal Blau, je tu možnosť, že to neupravia, lebo VB časom už nemenia. Aj keď, neviem, či je to zrovna zmena VB. Kto vie.
 

killco

Člen
Toto som tu dávnejšie navrhoval ja. Napadlo ma to kvôli tomu že keď niekedy nerobím zber cez Pc ale v telefóne, je strašný problém trafiť správnu budovu v meste. Samozrejme sú situácie keď potrebuješ povedzme jednu budovu viac krát alebo diamanty zo studní a pod. Vtedy by si musel ísť samozrejme manuálne. Ale keďže inoogames myslí len na zisky a nikdy na hráčov tak im to je samozrejme jedno. Nepridajú nič čím by hry zjednodušili a zrýchlili. Potom sa niet čo čudovať že hráči čo to hrajú 4 a viac rokov postupne s hrou končia, pretože to už začína oberať ľudí o čas. A keď blau spomínal že nemenia VB počas hry tak čo bolo potom obmedzenie bočných úloh kde si hráči naháňali tovar cez frontenac??
 
Hore