Výsledky vyhľadávania

  1. Labrus

    Diskusia Diskusia: Kvantové invázie

    Konečne mi niekto normálne odpovedal.. Tak už tomu rozumiem dikes
  2. Labrus

    Diskusia Diskusia: Kvantové invázie

    Kde sú tie odmeny z tých úrovni? 9 sme presli. Pri každej úrovni bolo uvedené, že 3 po skončení stretu a 3 po skončení invázii. Stret bola jedna vlajocka a invázia tiež skoncila. Jedin3 čo som si všimol je 500 úlomkov Neo kolies
  3. Labrus

    Diskusia Diskusia o nových verziách hry

    Zdravím. Po aktualizácii zmyzlo na mob.zariadeni, zo zobrazenia CB sťaženie sektorov po kliknutí na info... Toto boli užitočné a veľmi vítané.a pri prehľade hráčov cechu zmyzlo sťaženie hráčov? Prečo ? Toto bola tiež vítaná funkcia, aspoň sa videlo ako hráči sú aktívny v rámci cechu. Verím že to...
  4. Labrus

    Diskusia Diskusia: Vylepšenia Cechových bojov 2023

    Toto vsetko mam prestudovane aj budku staviame.. ale ide o ten pomer.. ze je to nejak DIVNE!
  5. Labrus

    Diskusia Diskusia: Vylepšenia Cechových bojov 2023

    Ahojte prosím Vás otázka na niekoho zodpovedného! Prosím o vysvetlenie → na sektore ktorý ma max. 20% sťaženie mi nabieha sťaženie jedna radosť pri každom cca 2- až niekedy (20%) - 4 boji mi skočí ďalšie a ďalšie percento sťaženia. Na sektore z MAx 20% by som očakával ze to bude tak kazdy 5-6...
  6. Labrus

    Diskusia Diskusia: Udalosť Divočina 2023

    Chcem sa spýtať ku hernej udalosti: takmer 90% byvaju na 4 milniku mince alebo tie veci ktore sa pouzivaju na KUPU pomocok. ale tento krat su 2 portreti za SEBOU... ?? preco? tato udalost Vam tento rok ABSOLUTNE, aspon podla mojho názoru (a nazor par ludi v nasom cechu ktory sa vyjadrili)...
  7. Labrus

    Cechová expedícia na úrovni 5

    Super sprava... dakujem za reakciu
  8. Labrus

    Cechová expedícia na úrovni 5

    KEDY bude 5.lvl Expedicie na hlavnom srv... vieme? či je to ešte v nedohľadne?
  9. Labrus

    Cechová expedícia na úrovni 5

    to hej to tam tiez spominali...
  10. Labrus

    Cechová expedícia na úrovni 5

    Pozdravujem.. Chcem sa spytať.. zaregistroval som VIDEO o 5. urovni Expedicie pred dvoma tyždnami , kde bolo povedane že od buduceho tyždna bude dostupna. ale akosi už prešli 2.týždne a ani v tejto EXPE stále nie je v DOHLADNE dostupná.. kedy VLASTNE ma byť ta 5.expedicia? či to je len pre...
  11. Labrus

    PvP Arena

    Hmm tak doteraz s tym absolutne nebol problem.. ked som v PvP arene fungoval 7 rogoue a jedna jednotka cohokolvek.. preto som prekvapeny z toho co pises... ale vyskusam..
  12. Labrus

    PvP Arena

    Dobry den prajem, už sa mi par krat stalo že s Armadou ktora je na tom vyrazne lepšie čo sa utoku aj obrany tyka, ze ju porazi komplet jednotka ktora je pomali bez obrany a utoku... A dneska ma to už naozaj dožralo.. ked ARMY ktora je s vyokym bonusom porazi army s nizkym este aj dobu nizsie.. a...
  13. Labrus

    Diskusia Diskusia: Jesenné hody 2022

    Zdravim, rad by som sa informoval.. vzdy ked sa dosiahla ista uroven v evente.. tak sme dostali truhlicu s prekvapenim na nasledujuci EVENT.. ale po letnom evente.. NIC! ziadna truhlica? preco nebola? v nej vzdy bola dostupna 1.uroven nasledujucej budky ... a plus ine hodnoty... a tento krat...
  14. Labrus

    Diskusia Diskusia: Archeologická udalosť 2022

    čo sa mna tyka, som s touto udalostou VELMI spokojny... ;-) len uvidim ci sa mi podari ziskať vsetky tie vylepsenia a vylevliť samotný mytyli dom
  15. Labrus

    Diskusia Diskusia: Archeologická udalosť 2022

    Chcem sa spytat. Hlavna budka Motilia svätyna zo zahradami.. ked sa to vsetko podari postavit a hlavnu VB dat na 5 lvl.. tak so vsetkym bude produkovať dokopy- to co dava 5 lvl svätyna + kazda jedna zahradka. napr. Body vyskumu- dokopy by malo davat : svätina-14+ zahradky-4 + 2 (a kazda zahradka...
  16. Labrus

    Súťaž Aká je vaša najobľúbenejšia herná udalosť?

    Najlepšia a najobľúbenejšia bola Soccer Cup - clovek sa posuvla a mal moznost vyberu ceny ktoru chcel ziskať... ;-)
  17. Labrus

    Diskusia Diskusia: 10. výročie Forge of Empires

    Pozrel som hlavny prehlad... ceny vyzeraju celkom zaujimavo.. ale pride mi oproti predoslim cenam a vylepseniam ako napr. Keltsky statok, na 10 urovni malo Bodov vyskumu a tovarov.. bolo by mozne ich zvysit aspon na 15BV /den .Kedze je 10 vyrocie clovek by cakal velmi kvalitnu Budku. Pripadne...
  18. Labrus

    Súťaž Súťaž o hrnce zlata

    125
  19. Labrus

    Súťaž Novoročné predsavzatia do FoE

    Dostať svoje VB na úroveň 80 a svoje mesto do veku Venuša.
  20. Labrus

    Diskusia Diskusia: Zimná udalosť 2021

    No tak to je doooost mrzuté.. Cooler by si možno ak z toho dačo kúpil. Ale je možné iba buď všetko alebo nič. Čo je dosť nefér keď hráč nemá záujem o všetky odmeny zo sobieho záprahu, ale iba o niektoré...
Hore