Preposlané Úlomky

maros1962

Člen
Ahojte, vzhľadom na to, koľko činností je v tejto hre už naviazaných na prideľovanie rôznych úlomkov - páčila sa mi poznámka jedného kolegu, že táto hra zmení názov z FoE na Fof (forge of fragments), navrhujem vytvoriť novú špeciálnu budovu (niečo ako predajca starožitností), mohla by sa volať Veľký Bazár alias tržnica s úlomkami, kde by sme si mohli meniť, predávať úlomky, ktoré nepotrebujeme, rsp. kupovať, ktoré potrebujeme. Na všetkých 4 svetoch ich mám preplnený sklad a verím, že nie iba ja. Nebaví ma držať úlomky v hodnote x/800, hodnotu ktorú získam za x týždňov a zbytočne ich mám v sklade. Niekomu by som možno pomohol. Celé odmeňovanie sa zmenilo viac na prídel úlomkov ako na nejaké ucelené odmeny (robil som si štatistiku pri poslednom evente: ucelené odmeny 30%, úlomky v rôznej hodnote 70 %), tak nech autori umožnia s týmito úlomkami aj obchodovať. Ďakujem. M.
 

KOFE

Aktívny člen
Dobre to myslis, ale je tam vela ale. Nechce sa mi to vsetko rozpisovat, musim ale ocenit, ze pre ulomky je osobitna zalozka, takze inventar sa da prezerat bez "spamu".

No a teraz sa prisockujem v tvojom vlakne s mojim napadom, ktory je podla mna realizovatelnejsi a dlhsiu dobu ho drzim v hlave.

Cauko Blauko.

Moja idea je, aby sa ulomky v inventari, ktore uz su schopne nieco zlozit, radili na zaciatok inventara/zoznamu. Snad sa chapeme.

Dakovala ;)
 
Hore