Útok s jednotkami z vyššej doby

DeletedUser6113

Hosť
Zdravim je mozne ziskat jednotky o dobu vyssie nez je aktualna moja doba a hrat snimi?
Znamena, ze ked som neskory stredovek mozem nejakym sposobom bojovat s jednotkami kolonialneho veku? Ak ano ako? Na nete som nic nenasiel
 

DeletedUser5785

Hosť
ahoj, raz som tu na fore citala,ze v istom pripade, ked sa hrac dostal moc dopredu s plnenim uloh z hlavnej serie uloh, dostal ako odmenu jednotku z nasledujucej ery. Myslim si vsak, ze tu islo o velmi specificky pripad, a ze to nie je pravidlom pri kazdej jednej ere. O inej moznosti som zatial nepocula.
 

DeletedUser6113

Hosť
dik za odpoved,
v tom pripade je to pruser pretoze mna s takymi jednotkami neustale vybera jeden hrac. a tym ze ma jednu jednu takuto jednotku a ostatnychrogue sa mi aj ty premienaju na danu jednotku a ja mu nezabijem ani 2 :(. da sa proti tomu nejak branit?
 

DeletedUser5785

Hosť
Aby nebolo co v meste vyrabovat, treba nacas zberat produkciu vsetkych budov. Nie vzdy to vsak casovo musi vychadzat, preto sa da urobit aj nasledovne:
  • posunut cas zadavania vyroby a tym aj cas samotneho zberu
  • kupit v hostinci mestsky stit na 1-3dni (moze byt dost narocne na striebro).
  • zaobstarat si posilnenie obrany braniacej armady - signalne ohne, obradny plamen (z expedicie), bonus z krcmy, VB chram vasilia blazeneho a dealsky hrad, specialne budovy
  • pockat na zmenu susedstva
  • poponahlat sa do dalsej ery a vyskladat si obrannu armadu z novej ery
este na zaver, hrac ma 24 hod na rabovanie od momentu porazenia tvojej armady, potom musi utocit znova.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
áno jednotky sa dajú získať aj skôr ale je to tak keď už skáčeš do novej doby ale aby bolo jasno nezískaš ich neviem akú fúru dostaneš max 2-3 a potom dlhu dobu nič ak si veľmi popredu z úlohami tak si zrejme ojedinelí prípad je to veľmi ťažké tak kedže úlohy plníš s aktuálnou dobou. Sú tvorené tak aby sa hráč v ranom stredoveku nedostal z úlohami do progresívnej doby. Takže ak sa ti to niakim zázrakom podanrý tak si fakt ojedinelí prípad...
 
Hore