Čo sa stane ak nesplním dennú výzvu?

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser6809

Hosť
Prelistovala som celé toto forum a hľadala som aj vo wiki, no nikde neviem nájsť odpoveď na moju otázku. Ale poprosila by som iba 100% správnu odpoveď:
ak robim dennu výzvu a som na 4 dni.. čo ked ju nespravim? Zajtra klesnem o 1 den, teda na tretí, či začnem od prvého dňa... ďakujem.

a ešte jedna záležitosť ohľadom aj tejto témy.
Vždy keď som začala niečo nové, ukázal sa mi taký návod v hre, popis, čo to obnáša, prípadne výhody. Či už to bola prvý krát denná výzva, alebo cechova expedicia, pripadne cechova mapa a VPV.
Kde teraz nájdem tieto návody? V hre som preklikala všetky možnosti, rada by som sa k tomu vrátila, prvý krát som tomu nejak nevenovala pozornosť, no teraz by som si rada ich prečítala...
Dá sa k tomu vrátit?
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Prelistovala som celé toto forum a hľadala som aj vo wiki, no nikde neviem nájsť odpoveď na moju otázku. Ale poprosila by som iba 100% správnu odpoveď:
ak robim dennu výzvu a som na 4 dni.. čo ked ju nespravim? Zajtra klesnem o 1 den, teda na tretí, či začnem od prvého dňa... ďakujem.

Ak nejakú dennú výzvu vynecháš alebo ju nesplníš, nestane sa nič, neklesne ti to. Kedysi to tak bolo, že sa odpočítavalo, ale potom to vývojári hry upravili.

Vždy keď som začala niečo nové, ukázal sa mi taký návod v hre, popis, čo to obnáša, prípadne výhody. Či už to bola prvý krát denná výzva, alebo cechova expedicia, pripadne cechova mapa a VPV.
Kde teraz nájdem tieto návody? V hre som preklikala všetky možnosti, rada by som sa k tomu vrátila, prvý krát som tomu nejak nevenovala pozornosť, no teraz by som si rada ich prečítala...
Dá sa k tomu vrátit?

Je to možné, ale len pre niektoré obrazovky. Ak klikneš na ikonku otáznika, ktoré sa väčšinou nachádza v pravej hornej časti danej obrazovky (napr. v cechovej expedícii), tak sa ti opäť ukáže tá obrazovka s popisom danej funkcie.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore