Anketa Čo tak viac mincí či zásob?

Páčil by sa Vám takýto update?

  • áno, bolo by to super

    Hlasy: 0 0,0%
  • áno, ale nejaké iné úpravy

    Hlasy: 0 0,0%
  • nie

    Hlasy: 2 100,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    2
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Krokous1838

Aktívny člen
Ahoooj!
Poznáte také časy kedy máte málo mincí alebo zásob?
Tu je riešenie: Denné výzvy, denné misie a denné odmeny:

Denné misie: dostanem nejakých random bojovníkov, a musím poraziť rovnakú armádu: dajme tomu denné PvP

Denné odmeny
: pri vstupe do hry sa zobrazí tabuľka: deň 1- odmena (napr. 500 zásob)

A takto to pôje X dní; na konci bude veľká debňa a v nej bude vždy niečo špeciálne (chrám plniča (odvodené od slova PLNENIE) alebo iba plánik niakej inej VB :)
 

Rhando

Aktívny člen
Za mňa zbytočnosť. Zas až tak moc veľký nedostatok mincí a kladíviek to není, aby bolo treba robiť k tomu takéto úpravy ;)
 

QppZoon

Aktívny člen
Podľa mňa tiež zbytočnosť. Existujú denné výzvy, kde sa dajú získať zaujímavé veci. Mince a zásoby je možné získať na viacerých miestach, napr. incidenty, rabovanie, expedícia, výroba, motivovanie...
 

BasshunterRS

Nový člen
Ja by som radšej bral možnosť vedieť vymeniť alebo ešte lepšie keby som mohol poslať mince,zasoby a plány na VB členom cechu. To by bola podľa mňa najlepšia pomoc pre hráčov čo len začali hrať. Mincí a zásob mám do bludu,takže by som vedel aspoň takto pomocť. A s plánmi na VB tiež. Veď načo mi sú plány na VB ktorú ani nechcem postaviť??? Keby sa dalo,tak ich radšej niekomu pošlem. Keby také niečo urobili,tak by to bolo super
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore