Špeciálny tovar v oceáne

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Slovien Venet

Aktívny člen
Ahojte
Jeden hráč mi tvrdí, že keď opustim Oceán a pôjdem do Marsu tak potom nebudem môcť ťažiť orichalkum. Podľa mňa to musí byť nezmysel lebo prometium vyrábam aj v oceáne a pochybujem že by Innogames blokovala funkcie hry. Môže mi to niekto vysvetliť ako to v skutočnosti je lebo na Wiki FoE som nič také nenašiel čo mi tvrdí spoluhráč.
 

Rhando

Aktívny člen
To ti kto tvrdil takýto nezmysel? :eek: :D Arktický prístav a Oceánsky terminál fungujú nezávisle od doby a bez obmedzení ( okrem vecí ktoré sa získavajú v technologickom strome, Prístav - Arktika, Terminál - Oceán ).
Ešte je možné, že dotyčný hráč si to pletie s Prieskumnými miestami jednotlivých vesmírnych dôb. Tam to platí, že môžeš ťažiť rudu konkrétnej doby len na mape tej konkrétnej doby, inak si musíš postaviť Syntetizátor, alebo sa spoliehať na Vesmírny transportér.
 

KOFE

Aktívny člen
Ahojte
Jeden hráč mi tvrdí, že keď opustim Oceán a pôjdem do Marsu tak potom nebudem môcť ťažiť orichalkum. Podľa mňa to musí byť nezmysel lebo prometium vyrábam aj v oceáne a pochybujem že by Innogames blokovala funkcie hry. Môže mi to niekto vysvetliť ako to v skutočnosti je lebo na Wiki FoE som nič také nenašiel čo mi tvrdí spoluhráč.
Ked tomuto "veris", tak uz chapem to tvoje spamovanie fora genialnymi napadmi.
 

KOFE

Aktívny člen
Tomu neverím len som chcel vedieť viac k tejto téme. Iná éra prináša veci s ktorými som sa nestretol. Ak sa vám zdá že spamujem fórum prečo mi nezablokovali účet?
Nieje spam ako "spam". Neporusujes ToS, iba v mojich ociach je uz toho vela. Mozno by pomohlo zalozit si "Venetov kutik uvah", po vzore cechovych vlakien na pokec vseho druhu. Peace bro.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore