• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Štatistiky motivovania a návštev v hostinci

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

RxRa

Člen
Uvítal by som jednoduchú štatistiku koľkokrát ma nejaký priateľ za posledný týždeň/mesiac motivoval a koľkokrát navštívil môj hostinec.
 

DeletedUser5785

Hosť
Možno by stačilo napísať, kedy bol u teba naposledy, aj keď si neviem predstaviť, kde by sa mala takáto štatistika nachádzať (kde a ako by sa mala zobrabovať). Máš k tomu nejaké nápady?
 

RxRa

Člen
Márne sa tu snažím vložiť obrázok. Pozri si ho teda tuto: http://prntscr.com/ep0117

Sú tam dva riadky. V prvom je napr. počet motivácií (12) za posledných 30 dní, t.j. 12 / 30. Druhý je to isté s návštevami v hostinci. Tých 30 je len príklad, mohlo by tam byť 7/14/21/28.


ep0117
 

DeletedUser

Hosť
Ahoj skus to cez toto <a> https://www.imageupload.co.uk <a>
Tam si zvolis obrázok a dáš tam prílohu ktorú akurát potrebuješ ja dávam
<p>BBCode embed<p> a uz iba skopírujete odkaz a vložis ho sem
 

DeletedUser5683

Hosť
Takáto štatistika by bola skvelá, vedel by som hneď, ktorí priatelia a členovia cechu mi oplácajú Pomoc a koľkí z nich mi navštevujú Hostinec...
 

DeletedUser5682

Hosť
To by bolo super, mozno by som este doplnil v prehladovej liste priatelov maly vykricnik pri priateloch, ktori nemotivovali a nenavstivili hostinec za za ostatny tyzden ani 1x
Potom by si si pozrel tie statistiky a pripadne zvazil zrusenie priatelstva...

Podobne by to mohlo byt aj pri clenoch cechu, kde by spravcovia cechu mohli vidiet neaktivnych clenov...
 

QppZoon

Aktívny člen
Takáto funkcia v hre už je. Keď si otvoríte históriu udalostí, tak v ľavom hornom rohu tohoto okna je modrý štvorček s bielymi čiarami. Keď naň kliknete, tak sa vám zobrazí možnosť "Zobraziť možnosti filtrovania". Keď túto možnosť zvolíte, tak máte možnosť filtrovať čo len chcete. Dokonca si tam môžete napísať aj meno konkrétneho hráča a zistiť, čo pre vás urobil ;)
 

DeletedUser5683

Hosť
Pre jednoduchú štatistiku, aby si hráč skontroloval, kto mu za posledný týždeň motivoval akú budovu a kto sa mu usadil v Krčme úplne postačuje podľa mňa postup, ktorý navrhol QppZoon. Ďakujem za skvelý tip!

Mesačný prehľad a prehľad za dlhší časový úsek momentálne myslím, že nie je k dispozícii vo Forge of Empires. Je diskutabilné, či by hráči chceli nejaký podrobný prehľad. Ak áno, tým čo niečo podobné vo FoE chýba, napíšte návrh a budeme ho tlačiť ďalej.

Mne osobne prehľad dlhšieho obdobia ako týždeň nie je potrebný, po pár dňoch viem približne, kto mi v meste motivuje budovy a kto sa a ako často usadí v mojej Krčme.

Štatistiky sú skvelá vec, ktorá hráčovi veľmi napovie, kde by sa mohol ešte zlepšiť, či má silnú obranu alebo má posilniť útočnú armádu. Ale pokiaľ budú tieto štatistiky dostupné i pre ostatných hráčov, potom sa pýtam, čo asi urobí s týmito informáciami váš potencionálny útočník?
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore