4. Obtiažnosť cechových expedícií

Téma v 'Archív oznámení' založená od Winy, 12 feb 2017.

Stav témy:
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
 1. Winy

  Winy Community manager Člen FoE SK tímu Community Manager

  Pridal(a) sa:
  5 apr 2012
  Pohlavie:
  Muž
  Bydlisko:
  Košice
  [​IMG]
  Vážení hráči Forge of Empires!  Vieme, že pre tých najodhodlanejších prieskumníkov sú tri obtiažnosti, ktoré sú momentálne k dispozícii, jednoducho nepostačujúce. Preto vám s hrdosťou predstavujeme štvrtú, bonusovú obtiažnosť! :) Bude dostupná už tento utorok!

  [​IMG]


  Je to nové rozšírenie Cechových výprav, ktoré je veľmi náročné, vyčerpávajúce, ale tiež veľmi hodnotné.

  [​IMG]
  4. obtiažnosť je nový prídavok pre tie najodhodlanejšie, najsilnejšie a najzásobovanejšie cechy, ktoré majú pocit, že by toho mohli dosiahnuť ešte viac, než len klasických 100% každý týždeň.


  Odmeny za prejdenie stretov sú výrazne lepšie. Malé strety vám dajú Diamanty, tovary, medaile, pokusy do expedícií a použiteľné predmety. Veľké strety vás odmenia najmä budovami, Diamantami a použiteľnými predmetmi.

  Čo je viac, väčšinu času budú k dispozícii len 2 odmeny, takže šanca je 50/50, preto je šanca na získanie odmeny, ktorú chcete, omnoho vyššia. Rozmanitosť je však väčšia pri veľkých stretoch, kde sa odmeny budú meniť každý týždeň.

  Ak chcete odomknúť bonusovú 4. obtiažnosť, váš cech bude musieť, ako vždy, použiť tovary z cechovej pokladnice. Pozrite sa na tabuľku nižšie pre presné čísla:

  Hráčova dobaCena 4. obtiažnosti
  Doba železná8 z každého tovaru z Doby železnej
  Raný stredovek8 z každého tovaru z Raného stredoveku
  Vrcholný stredovek12 z každého tovaru z Vrcholného stredoveku
  Neskorý stredovek16 z každého tovaru z Neskorého stredoveku
  Koloniálny vek16 z každého tovaru z Koloniálneho veku
  Priemyselná éra20 z každého tovaru z Priemyselnej éry
  Progresívna doba20 z každého tovaru z Progresívnej doby
  Moderná éra20 z každého tovaru z Modernej éry
  Postmoderná éra20 z každého tovaru z Postmodernej éry
  Súčasná éra20 z každého tovaru zo Súčasnej éry
  Zajtra24 z každého tovaru zo Zajtrajšku
  Budúcnosť24 z každého tovaru z Budúcnosti
  Arktická budúcnosť24 z každého tovaru z Arktickej budúcnosti
  Tieto ceny sú za jedného hráča, čo znamená, že váš cech bude musieť zaplatiť toľko surovín, koľko má hráčov (za každého hráča podľa doby, v ktorej práve sú). Táto funkcionalita ostala nezmenená, zostáva rovnako, ako fungovala doteraz.

  [​IMG]

  Bonusová 4. obtiažnosť sa v šampionátoch berie trochu odlišne. Ak dosiahne celý cech bežné 3 úrovne expedície, stále získa 100% a pri každom členovi cechu uvidíte 48/48 stretov.

  Cechy a hráči, ktorí sa odhodlali pustiť do 4. obtiažnosti budú viditeľní na zozname - uvidíte pri ich mene odlišnú ikonu: [​IMG]

  Taktiež uvidíte, že títo odvážlivci prekonali svoje maximum možných stretov (napr. 55/48). Percentá taktiež môžu siahať nad 100%. Teoretické maximálne skóre je 133%, ak sa celému cechu podarí prejsť 4. obtiažnosť.

  [​IMG]

  Dúfame, že si 4. obtiažnosť užijete!

  Chceme počuť vaše názory, preto nám určite dajte vedieť v TEJTO TÉME!  Ďakujeme vám za hranie Forge of Empires!  Váš Forge of Empires tím
   

Hore
Stav témy:
Uzavreté pre ďalšie odpovede.