Súťaž 7. narodeniny - Siedmy deň

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
FoE_Logo_AnniversaryResize.png

Drahé kráľovné a králi!

Naše malé oslavy 7. narodenín sa pomaly končia, dnes by sme od vás chceli vedieť vašu obľúbenú spomienku či zážitok, ktorý máte na hranie Forge of Empires! Výhercovia budú vybraní náhodne, každý má šancu vyhrať!


V tejto súťaži môže 7 hráčov vyhrať 700 diamantov!

Prosím, odošlite správnu odpoveď (pridajte príspevok do tejto témy s vašou spomienkou/zážitkom na hranie FoE) do konca 30. apríla, 2019. Zo všetkých zážitkov vyberieme 7 šťastných výhercov! :)

Ak nám chcete zanechať akúkoľvek spätnú väzbu k tejto narodeninovej súťaži, otázky, alebo vám niečo nie je jasné, prosím kliknite tuto.

S priateľským pozdravom,
Váš Tím Forge of Empires
 

DeletedUser6755

Hosť
Ahojte,
raz som si zabudol mobil doma, tak som od kamosa volal domov aby mi moj syn naklikal vyrobu :)

Dusan.
 

DeletedUser6765

Hosť
Za mňa určite keď som asi pred rokom vyhral striebornú ligu v jednej udalosti a dostal som 100 bodov výskumu a myslel som, že ich dostanem ako balíky výskumu a bol som vtedy na mobile a chcel som prispieť niekomu na veľkolepú budovu body a som si nevšimol, že ich tam mám 100 tak som dal že celú lištu a mojich 100 bodov šlo omylom niekomu na budovu:D
 

DeletedUser5726

Hosť
ked som prvy zalozil cech z hracov na svete Dinegu a potom som prestupil do Militari knight ale inac v poslednom case sa aj eventy vydarili len ich netreba vela rovit radsej menej a kvalitne inac je super hra
 

DeletedUser6748

Hosť
Najväčší zážitok bolo keď som dostal svoj Oblúk na level 80 :)))) A ešte dobrým managementov vytiahnuť cech pred koncom to TOP3 ;-)
 

DeletedUser6742

Hosť
Moja spomienka je, ked som nasla priatelov,ktori mi nezistne pomohli napredovat a v dobe zeleznej som ziskala obluk,hvezdaren,castel a rozne ine velkolepe budovy len tak,ze som mala na blizku uzasnych ludi. Spolupráca funguje do dnes..a ja dakujem aj tejto hre,ze bola sprostredkovatelom spoznania skvelych ludi :)
 

DeletedUser6741

Hosť
Dobrý deň,
mojím najväčším zážitkom či spomienkou bolo, keď sme s kolegom v robote na poobednej smene hrali FoE v kancli na smartfónoch a prišiel do kanclu jeden z papalášov za našim nadriadeným. Potom keď odišiel, náš nadriadený nás dobre spucoval, že aspoň keby ste skovali tie telefóny, keď tento(nemenovaný) prišiel do kanclu, ale nie, vi sa ešte pred ním bavíte "pošli tento a tento materiál a čo chceš ty aký materiál". O pár dní na to mam zase pri hraní FoE pristihol vedúci výroby. Našťastie náš vedúci to nejak vybavil a nič som z toho nemal, len upozornenie. Toto je asi môj najlepší zážitok pri hraní FoE.
Len tak pre informáciu, naďalej v robote hrávam na mobile FoE, len teraz viac potajomky, aby ma nikto nevidel.
 

TikoP

Člen
Jedna z obľúbených spomienok na hranie Forge of Empires bola hra ZIMNÁ VEŽA . Hra bola plynulá, nebrzdená (ako to bývalo u iných hier). Kto rýchlo plnil stanovené ,predpísané úlohy, dokázal ukončiť hru v časovom predstihu. Super hra a krásny zážitok pri dosahovaní jednotlivých úrovni. Prípadnú odmenu žiadam zaslať na herný svet - CIRGARD
 

jmalachi

Aktívny člen
najlepšie je ked mi niekto napíše že pomeníme body a následne ma hned vyrabuje...:)...brisgard
 

DeletedUser6769

Hosť
Čaute. Stala sa mi táka vec, že jedného dňa som vyberal zo studne želania tovar a padlo mi 100 diamantov. Spočiatku som si myslel, že niekde nastala chyba ale nebolo to tak. Takú radosť som ešte na FoE nemal.:)
 

Lauri Kruspe

Nový člen
Najkrajší zážitok bol pre mňa keď mi priateľ povedal o tejto hre. Moja prvá reakcia bola že aká blbosť ale ze idem vyskúšať. No a teraz hrávam častejšie ako on
 

sloun

Nový člen
Asi 6,5 hodinová cesta z Liptova domov , plná zacp a stania , počas ktorých som využil čas na hranie tejto skvelej hry ..... Až dokým mi neodišla baterka v Tom najlepšom
 

Lenesia

Nový člen
Tak super zazitok je prihlasit sa po hodine a zistit ze vasi cechovnici stihli napisat asi 300 sprav :D. A pokusit sa to precitat...ked este stale niekto pise...nemate sancu precitat vsetko :D uz len si pytate zhrnutie o com to bolo ;)
 

DeletedUser

Hosť
To moje prekvapenie,keď som konečne našiel prvý incident.
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Bol som milo prekvapený, keď sme získali prvé miesto v expedícií po náročných trapeniach. Je tomu asi rok.
 

DeletedUser6689

Hosť
Moja obľúbená spomienka/zážitok je deň, kedy som pristúpil do nášho cechu. Super ľudia, rady, tipy a pomoc mi ako nováčikovi veľmi pomohli a to tým ľuďom nezabudnem :) (až príliš dobrí ľudia na dnešný reálny svet... hehe)
 

Gemini83

Nový člen
Najlepšie je ked sa otvorí nova VB a všetci chcú plániky a vystavať budovu čo najskor vtedy sa kazdy s kazdym prebija a je jedno kde je v rebrícku ci je to velky mil. hrac alebo len niekto kto zacal nedavno.
 

DeletedUser6267

Hosť
ked som nahodou zapla foe a bola tam nova udalost ....potesi ked sa v hre nieco deje
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore