Súťaž Aká je vaša najobľúbenejšia herná udalosť?

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management

newlogo1.png


Milí hráči,

aká je vaša najobľúbenejšia herná udalosť vo Forge of Empires a prečo?

Napíšte nám to do tejto témy a zapojte sa tak do losovania o papierové peniaze a zlaté kocky do hernej udalosti k 10. výročiu FoE!

100px-PaperMoney.png


Trvanie súťaže je do 2. apríla 23:59.

Po skončení súťaže vylosujeme pomocou náhodného generátora čísiel 5 výhercov, ktorí získajú 300 papierových peňazí a 1 zlatú kocku.
(Dôležité: V prípade ak hráte vo viacerých svetoch, do vášho príspevku nezabudnite napísať aj názov herného sveta, kam si prajete pripísať prípadnú výhru!)

Tak neváhajte a zapojte sa do súťaže, šancu má každý!

Prajeme vám veľa šťastia!
Váš Forge of Empires Tím
 

TomasovskyLaco

Nový člen
Bola to Divočina 2021, to spájanie farebných kociek dávalo pocit, že môžem ovplyvniť výsledok a pri dostatočnej pozornosti som dosiahol najlepšie výsledky zo všetkých udalostí, bola to nielen zábava,ale aj test logického myslenia. Najlepšia hra za celý rok čo to hrám, ďakujem
 

TikoP

Člen
Letná udalosť - Hl. budova dáva silnú útočnú silu + pripojenia - obrannú silu útočnej armády , + dobrý výber odmien
 

faramir

Člen
ako bude to znieť divne, ale obľúbil som si túto výročnú. hral som ju na teste a sa mi páčila. ináč obľúbená je halowin, kvôli možnosti získať domu vlka.
 

Master Chief

Nový člen
Najlepšia a najobľúbenejšia je Soccer Cup Event...... nie kôli odmenam ale , každá odmena je super pretože posunie hráča ďalej ....urobí ho bohatším....ale Soccer milujem ⚽⚽⚽⚽⚽️ this is best...
 

Neo113

Člen
Mne sa páči Jarná udalosť to prostreide tie sakury-stromy su super tie budovy z tej doby-eventu
 

Whiteheart

Nový člen
Zatiaľ síce nehrajem ani rok, ale zatiaľ môžem povedať, že najviac ma bavila Divočina. Mechanicky aj tematicky.
 

Kathilda IV.

Nový člen
Jednoznačne archeologická udalosť :cool: tá téma mi je blízka, aj s koncepciou FoE ladí a budovy sú tiež dobré, aj keď vzducholodi som sa nakoniec vzdala plus aj spôsob hry je príma, to ometanie piesku a tak
 

Robos

Nový člen
Predchadzajuca (sv. Patrik) bola celkom vydarena. Dalo sa to pekne stihnut a pekne odmeny okolo toho sa tiez dali pozbierat...
 

Rhando

Aktívny člen
Forge Bowl. Zo všetkých udalostí ma najlepší drop rate na dennú odmenu, plus je tam veľmi dobrý systém trénerov. Sveta A
 

Labrus

Nový člen
Najlepšia a najobľúbenejšia bola Soccer Cup - clovek sa posuvla a mal moznost vyberu ceny ktoru chcel ziskať... ;-)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore