Ako navštíviť mesto hráča, ktorý nie je môj priateľ ani sused

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5683

Hosť
Pekný kráľovský deň, milé kráľovné a králi,

veľmi často mi príde otázka "Ako môžem navštíviť mesto hráča, keď ho nevidím medzi priateľmi, členmi môjho cechu alebo medzi susedmi? Z tohto dôvodu som sa rozhodol urobiť menší tutoriál ako návod, aby všetci užívatelia mohli navštevovať i mestá hráčov mimo svojho okolia.

Tak poďme pekne po poriadku...

1.) V prvom rade je nutné, aby sme našli aktívny nick hráča, ktorého chceme navštíviť. Určite sa pýtate ako zistíte, že nick je aktívny. No na hernej podpore vám to nepovedia a nepýtajte sa ani v InnoGames :)
To či je nick aktívny zistíte veľmi ľahko, stačí prejsť cez nick a kliknúť naň. Pokiaľ sa vám ihneď objavia možnosti v menu ako Šepkať, Veľkolepé budovy, Pridať ako priateľa, Ignorovať a Hlásenie našli ste presne to, čo tu opisujem.

aktivny-nick.png

Ako vidíte, aktívny nick vám ponúka tieto možnosti :)

2.) Jemne prejdite nad avatarom hráča až sa vám zobrazí ikonka domčeka. V tento okamih prišla vaša chvíľa! Pokojne môžete kliknúť na ikonku domčeka v strede obrázku hráča a po pár sekundách sa ocitnete v meste tohto hráča.

aktivny-nick-02.png

Gratulujeme!

3.) Pre prípad, že bol pre vás tento tutoriál málo zrozumiteľný, nakoľko sa necítim majster návodov, pripravil som malé inštruktážne video:

 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore