• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Ako navštíviť mesto hráča, ktorý nie je môj priateľ ani sused

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5683

Hosť
Pekný kráľovský deň, milé kráľovné a králi,

veľmi často mi príde otázka "Ako môžem navštíviť mesto hráča, keď ho nevidím medzi priateľmi, členmi môjho cechu alebo medzi susedmi? Z tohto dôvodu som sa rozhodol urobiť menší tutoriál ako návod, aby všetci užívatelia mohli navštevovať i mestá hráčov mimo svojho okolia.

Tak poďme pekne po poriadku...

1.) V prvom rade je nutné, aby sme našli aktívny nick hráča, ktorého chceme navštíviť. Určite sa pýtate ako zistíte, že nick je aktívny. No na hernej podpore vám to nepovedia a nepýtajte sa ani v InnoGames :)
To či je nick aktívny zistíte veľmi ľahko, stačí prejsť cez nick a kliknúť naň. Pokiaľ sa vám ihneď objavia možnosti v menu ako Šepkať, Veľkolepé budovy, Pridať ako priateľa, Ignorovať a Hlásenie našli ste presne to, čo tu opisujem.

aktivny-nick.png

Ako vidíte, aktívny nick vám ponúka tieto možnosti :)

2.) Jemne prejdite nad avatarom hráča až sa vám zobrazí ikonka domčeka. V tento okamih prišla vaša chvíľa! Pokojne môžete kliknúť na ikonku domčeka v strede obrázku hráča a po pár sekundách sa ocitnete v meste tohto hráča.

aktivny-nick-02.png

Gratulujeme!

3.) Pre prípad, že bol pre vás tento tutoriál málo zrozumiteľný, nakoľko sa necítim majster návodov, pripravil som malé inštruktážne video:

 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore