Ako získam diamanty?

DeletedUser6966

Hosť
Zdravím dajú sa získať diamanty aj inak ako kúpiť si ich. Lebo bez nich som skoncil
 

DeletedUser6921

Hosť
Neboj dajú sa získať jednak z expedície, potom ako odmena z úloh, z rôznych eventových a špeciálnych budov a tiež ako incidenty okolo mesta :)
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Jedna z budov, ktorá ti môže dať diamanty je napr. Studňa prianí

Alebo teraz v Letnej udalosti bola do hry pridaná budova Vranie hniezdo, ktorá ti na 8. úrovni dá 5% šancu na zisk 25 diamantov. Ak máš veľkolepú budovu Modrá galaxia, zisk môže byť zdvojnásobený, tj. máš šancu na zisk 50 diamantov.
 

DeletedUser6966

Hosť
Som sa úplne zacikil. Som v dobe železnej a na vývoj potrebujem diamanty a žiadnu z uvedených stavieb nemám okrem hniezda ale to je v 2 úrovni.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Na vývoj technológií ale nepotrebuješ žiadne diamanty, všetko sa dá vyskúmať aj bez nich. Potrebuješ len tovary, mince, zásoby (to všetko si môžeš vyrobiť) a body výskumu (ktoré ti pribúdajú automaticky samé - 1 bod výskumu za hodinu).
 

DeletedUser6966

Hosť
Aby som odomkol cestu od architekturi ku procesiu chce to po mne 25diamantov. Rovnako tak aj domobrana.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Nie, to si môžeš zakúpiť chýbajúce tovary, keď ich nemáš, ale to nie je povinné.

Tovary si môžeš vyrobiť sám v tovarových budovách.

V menu výstavby je to táto ikonka
goods.png


Napríklad náklady na odomknutie Architektúry5 x Kameň.

Kameň môžeš vyrobiť v Spracovateľovi kameňa

G_SS_BronzeAge_LimestoneMason.png


Alebo na odomknutie Domobrany potrebuješ 8 x Víno.

Víno môžeš vyrobiť vo Vinici

G_SS_BronzeAge_Wineyard.png


Alebo môžeš chýbajúce tovary vymeniť aj na trhu. Môžeš tam ponúknuť nejaký tovar, ktorý nepotrebuješ a vymeniť ho za iný.
 
Hore