Aktualizácia 1.0

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
538EoiK.png


Forge of Empires 1.0

Zdravíme kráľov a kráľovné,


Forge of Empires, zatiaľ čo bol v bete mal pred sebou dlhú cestu. Bol pod neustálim vývojom pred vydaním na trh. Počas stavu "Bety", do hry sa pridali dve nové veky, rovnako aj neskutočne veľa ďalších vylepšení a opráv. Otázka je takáto : "kedy by hra Forge of Empires mala vyjsť z Bety? je nereálna. Vždy bude existovať priestor pre nový obsah a funkcie, nehovoriac o oprav chýb, ale dnes vám z radosťou oznamujeme, že hra Forge of Empires je konečne pripravená na verziu 1.0.



Čo to znamená pre vás ako hráčov?

Jedinou skutočnou zmenou ktorú si všimnete, že značka BETA bude odstránená v celej hre. Významná zmena s aktualizáciou 1.0 bude veľké množstvo vyvažovania do hry, a niektoré úlohy. Tiež nový obrázok ktorý vám bude dávať náhodne rady.

Forge of Empires bude pokračovať v Aktualizáciách aj po verzií 1.0. Verziou 1.0 to ani zďaleka nekončí. Máme veľa nových funkcií a nových obsahov do hry.


Nové zručnosti - Rytierov

70xCCqH.png
UyZSOyG.png

• Zvyšuje útok a obranu, ak je len jeden rytier v armáde.


Nová prihlasovacia stránka


• Pri každom prihlásení sa objavia náhodné Tipy a Rady ktoré vám uľahčia hru.


qlnkKac.png


Úlohy

Staré úlohy boli prepracované s novými podmienkami k úspechu. Väčšina zmien bola vykonaná pre neskoré bonusy. V Neskorom Stredoveku. Všetky úlohy, ktoré sa striktne v Neskorom Stredoveku, požadovali buď majú iné podmienky k splneniu. Ktorú môžete vykonať pomocou Koloniálnych prostriedkoch.

Vezmite prosím na vedomie, že dokončené úlohy nemajú vplyv, ale aktívne / budúce úlohy budú mať nové požiadavky.

Informácie o zmene úloh nájdete v Spojlery.

[SPOIL]
Názov úlohyStará úlohaNová úloha
Jed v zdravýVýskum medicínyVýskum technológie, ktorá odomyká kultúrny dom
Požiar vo výskumeVýskum vodné nádržeVýskum technológie, ktoré odomyká vojenskú budovu
Vďaka PrinceznejPostav hocijaký dom z Neskorého StredovekuPostav domy z Neskorého Stredoveka alebo 2.domy z Raného Stredoveka
Plačúci pre pomocPostav 3. aké koľvek domy z Neskorého StredovekaPostav 3. aké koľvek domy z Neskorého Stredoveka alebo Koloniálnej Doby
PrekliatíPostav kultúrnu budovu z Neskorého StredovekaPostav kultúrnu budovu z Neskorého Stredoveka alebo Koloniálnej Doby
Prekliatí znova!Postav : 1.Farmu, 1.Doktora a 1.AlchemistuPouži 32 Forge bodov
Zabrániť prekliatiuNaverbovať : 2. Vojakov s Veľkým mečom, 2.Lukostrelcov na diaľku, 2.Ťažkých jazdcov, 2.Gardy alebo 2. Kanóny.Naverbovať : 2. Vojakov s Veľkým mečom, 2.Lukostrelcov na diaľku, 2.Ťažkých jazdcov, 2.Gardy, 2. Kanóny a 2.Mušketierov[td]
Viac nepriateľovNaverbovať : 3. Vojakov s Veľkým mečom, 3.Lukostrelcov na diaľku, 3.Ťažkých jazdcov, 3.Gardy alebo 3. Kanóny.Naverbovať : 3. Vojakov s Veľkým mečom, 3.Lukostrelcov na diaľku, 3.Ťažkých jazdcov, 3.Gardy, 3. Kanóny alebo 3.Mušketierov
Meče a ČarodejníkovMať 2.Knižnice a 2.AkadémieMať 1.Knižnicu a 1.Akadémiu
Mať 9 Rendžerov
Tu sú DraciVyrobiť 6.sudov pivaVyrobiť 6.sudov piva alebo 6.krabičiek cigariet
Bozk od dievčinyPostaviť 1.KartografPostaviť 1. Kartograf alebo 1. Obchodnú spoločnosť
Panna obdivuPostaviť 1.KartografPostaviť 1.Kartograf alebo 1.Obchodnú spoločnosť
DievčatáPostaviť 1:KartografPostaviť 1.Kartograf alebo 1.Obchodnú spoločnosť
Dievčenská vďakaPostaviť 1:KartografPostaviť 1.Kartograf alebo 1.Obchodnú spoločnosť
[td]
[/SPOIL]


Zmeny v jednotkách

[SPOIL]
[V zátvorke čo bolo/Vojakov som neprekladal pardon]

Doba Kamenná :
• Clubman znížená obrana na 3 (bola 4)

Doba Bronzová :
• Slinger útok znížený na 6 (7)
• Jazdec útok zvýšený na 8 (6)
• Bojovník obrana zvýšená na 10 (9)
• Zvýšený pohyb vojakov o 3.
• Clubman obrana znížená na 3 (4)

Doba Železná :
• Archer útok znížený na 10 (11)
• Rozsah znížený na 5 (6)
• Mounted Warrior útok znížený na 9 (10) a obrana zvýšená na 8 (7)
• Legionár zvýšený pohyb o 4.

Raný Stredovek :
• Mounted Archer útok zvýšený na 8 (6), obrana zvýšená na 6 (5), rozsah zvýšený na 4 (5)
• Pohyb zvýšený o 5.
• Armoured Infantry obrana zvýšená na 18 (17)

Vrcholný Stredovek :
• Knight útok zvýšený na 16 (15), obrana zvýšená na 17 (16)
• Heavy infantry útok zvýšený na 16 (15), obrana zvýšená na 26 (22), rýchlosť znížená na 12 (14)

Neskorý Stredovek :
• Longbow Archer rozsah znížený na 6 (7)
• Heavy knight útok zvýšený na 22 (21), obrana zvýšená na 15 (24)
• Imperial Guard útok zvýšený na 23 (21), obrana zvýšená na 33 (30), rýchlosť znížená na 12 (14)
• Cannon útok zvýšený na 14 (13)

Koloniálna Doba :
• Poľné delo útok zvýšený na 15 (14)

Priemyselná Éra :
• Húfnice obrana zvýšená na 35 (30)
[/SPOIL]


Zmeny na náklady

Skôr náklady zvýšené na preniknutie do sektora. Na mape vždy bola cena 100. Teraz sa to však zmení. Ceny budú rozličné na doby.

[SPOIL]
Doba Bronzová
• 100 - 400.mincí

Doba Železná
• 800 - 1200.mincí

Raný Stredovek
• 900 - 1800.mincí

Vrcholný Stredovek
• 1800 - 6000.mincí

Neskorý Stredovek
• 4500 - 10 000.mincí

Koloniálna Doba
• 3000 - 15 000.mincí

Priemyselná Éra
• 500 - 20 000.mincí
[/SPOIL]



Ostatné zmeny

• Pri pokuse získať kontrolu nad sektorom prostredníctvom bitky, prosím uvedomte si že jednotky brániace niektoré odvetia sa zmenilo vyváženie.
• Odmeny získané pre dobité sektory vo Vrcholnom Stredoveku v provincií Veletrites boli upravené.


Aktualizácia 1.0

[SPOIL]
Novinky :

• Prihlásenie a Odhlásenie informácie boli odstránené z Cechového Chatu s cieľom zlepšiť chat.
• Značka Beta bola odstránená z hry!
• Nová prihlasovacia stránka dostala nový obrázok. Teraz sa objavujú náhodné Rady a Tipy pre uľahčenie hry.
• Nová Geografia sektora máp sa teraz prejaví v teréne pri boji. ( Sektor ktorý bude s množstvom kopcov / skál bude mať veľa kopcov )
• Vyváženie hry :
Nová zručnosť pre rytierov pre Vrcholný a Neskorý Stredovek.
• Obrázky pri spustení hry boli znížené vo veľkosti, čo zvýšil výkon stránky.
• K dispozícii je nové nastavenie pre Aktiváciu/De-aktiváciu animácie pre Priemyselnú Éru Dym/Fajčenie.
• Súpis ikona už nebude blikať počas využívania
• Nový výber svetov.


EXW786W.jpg
Obrázok č.1
Obrázok č.2
Obrázok č.3

4YIOifT.jpg


Úlohy :
• Nová úloha : Pozvanie kamaráta do hry.

Opravy chýb :
• Text - názov správy sa objaví pri pokuse o zmenu e-mailovej adresy pred 14.dňami čakacej doby, prekrývala ju snímka. Táto chyba bola opravená.
• "Ban odvolanie" tlačidlo sa nezobrazí v niektorých prípadoch, keď bol zakázaný hráč. Tento problém bol vyriešený.
• To bolo možné pre hráčov na viacerých verziách hry, ktoré majú byť zaslané na nesprávnu podporu pri kliknutí na tlačidlo zákaz odvolanie. Táto chyba bola opravená. Toto bolo možné, aby členovia cechu vzájomne napadnúť iný cech. Táto chyba bola opravená
• Text - Hráči dostanú zavádzajúce potvrdzovaciu správu, ak sa rozhodli pre "Preskočenie" možnosť hovorila že oni nebudú môcť vrátiť späť akciu. Správa bola upravená.
• V zozname správ, môže byť zoznam prázdny tak isto aj odoslané, aj keď ste niečo poslali. Táto chyba bola opravená.
• Belgický hráči zažili presmerovanie chyby pri prístupe na niektoré stránky nepriateľa. K tomuto problému by už nemalo prísť.
• Provincia : Garrincton nebol správny obrázok majiteľa. Táto chyba bola opravená.
• Všeobecné úlohy sa neukázali po preskočení. Teraz sa objaviac bez nutnosti obnovenia hry.
• Niektoré otázky sa opakujú, všeobecné úlohy boli opravené.[/SPOIL]
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1894

Hosť
no a vešticu nedali teras bude ako ked sa oficialne vida hra všetko sa zmaže a ide sa od znova alebo ako
no dufam ze nie lebo potom končim ak by som to mal hrat od znova
a kedy to asi pride nevieš ?
 

DeletedUser

Hosť
Aktualizácia 1.0 by mala byť 14.5.2013


Nie nepôjde sa odznova -_-

PS: Prosím spamujte mi tu že som niekde okopíroval článok atď. Že to je celé skopírované. Ak hej prosím dajte dátum kedy kto to preložil do SVK a na akej stránke.

+ Robil som to 1.hodinu a 54.minút :)
 

DeletedUser

Hosť
Už Forge of Empires moc pre mňa zaujímavé nebude keď nie je Beta. Mám rád programy ktoré sa len robia. No uvidíme :)
 

DeletedUser2558

Hosť
To, že hra už nebude beta podľa mňa nebude veľký rozdiel, pretože ako vývojári písali v správe, stále sa bude pracovať na oprave chýb a na NOVOM OBSAHU. Takže hra sa stále vyvíja.
 

DeletedUser1894

Hosť
no tie rady co davaju mam dojem ze sa opakuju pri načitavani tich obrazkov
a inak tie ulohy co dava ta vestica nic moc je to nuda zvladne to za 1 den jedine co ta zbrzdi je nejaka produkcia ale inak narocnost nic moc a odmeny uplne nanič
 

DeletedUser

Hosť
Celé som to preložil :D a píšem na Hernú Podporu. Aspoň nepíšte stále Ďakujeme ale aj niečo viac. A doteraz nič :D
 

DeletedUser

Hosť
+ cupa.... no pochopil si to ale nie moc dobre. Hra je asi už na 70% dokončená. Bude 1.Sv vojna a 2.sv vojna vývoj telefónov atď. A KONIEC :)
 

DeletedUser

Hosť
Čo sa mi najviac páči na tomto Update je : nové obrázky pri prihlásení to je všetko. Ostatné je buď upravené alebo len zmenení. Smoke animácia sa v hre vôbec nevyskituje. Vôbec som ju nenašiel takže je to tam nanič :). Asi len pre pozeranie že pozrite čo tu bude niekedy. Novinky no. Nezdá sa mi že niečo dobré by dali. A ani sa mi nezdá. Možno myslia tie vzducholode atď.

Jak to tu už niekto napísal sa mi zdá že v Júly alebo v Auguste rok 2012. Ak to príde až po našu dobu bude to nuda :)
 

DeletedUser2558

Hosť
+ cupa.... no pochopil si to ale nie moc dobre. Hra je asi už na 70% dokončená. Bude 1.Sv vojna a 2.sv vojna vývoj telefónov atď. A KONIEC :)

No ale kým tie nové doby prídu a kým ich dokončíme tak ubehne možno ďalší rok, podľa mňa aj viac. A navyše aj keď dajú poslednú dobu, tak stále môžu dávať niečo nové do hry, nemusí to byť len výskum. Ak chcú udržať hráčov pri hre, tak musia dávať niečo nové, aby to nestagnovalo. Jasné, že už to nebude také ako na začiatku, keď si mal pred sebou kopec výskumu a všetko bolo nové, ale oni potrebujú na hre zarobiť a zarobia iba tak, že to budú ľudia hrať a ľudia to budú hrať iba vtedy ak to nebude nuda, takže sa vývojári budú musieť snažiť aj dobudúcna prinášať stále niečo nové. Alebo sa na to vykašlú, nechajú to tak ako to bude a vymyslia novú hru a zas budú mať nával hráčov a prašule :)
 

DeletedUser

Hosť
No ale kým tie nové doby prídu a kým ich dokončíme tak ubehne možno ďalší rok, podľa mňa aj viac. A navyše aj keď dajú poslednú dobu, tak stále môžu dávať niečo nové do hry, nemusí to byť len výskum. Ak chcú udržať hráčov pri hre, tak musia dávať niečo nové, aby to nestagnovalo. Jasné, že už to nebude také ako na začiatku, keď si mal pred sebou kopec výskumu a všetko bolo nové, ale oni potrebujú na hre zarobiť a zarobia iba tak, že to budú ľudia hrať a ľudia to budú hrať iba vtedy ak to nebude nuda, takže sa vývojári budú musieť snažiť aj dobudúcna prinášať stále niečo nové. Alebo sa na to vykašlú, nechajú to tak ako to bude a vymyslia novú hru a zas budú mať nával hráčov a prašule :)



Presne 2.roky. Chcel som to v škole napísať ale preberalo sa niečo čo ma baví. Takže asi všetko ohľadne Programovania, skladania PC a minulosti o PC :D

No nechcel by som byť v minulosti tie PC. 10.Cm veľká obrazovka a z toho 5cm monitor iba :D


No k FOE. Jak som písal : Chcem mať úspešnú ONLINE hru?

Čo musíš mať :
1. Niečo nové čo tu nebolo.
2. Robiť Aktualizácie nech to nie je staré.
3. Veľké novinky ktoré sú zaujímavé. Myslím ako Veľkolepé budovy :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore