Aktualizácia 1.06 - Progresívna Éra

Páčia sa vám novinky ktoré sú v novej Ére?


  • Celkový počet hlasujúcich
    24
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Viete načo sa teším??? Na preteky kto bude prvý :D :D :D | A potom vám rád o 1-2.mesiace napíšem dôvod vášho plakania. Lebo nová doba bude asi až v Novembri.
 

DeletedUser4776

Hosť
Neviem čo si čítal ty, môžeš hodiť link. Ja som čítal dnešný post od community managera že:

"With the worldwide update tomorrow, we will also fix a bug which affects pre-Progressive Era units, which occurs in one sector of the Havre province. A rifleman will be replaced with a sniper in this one sector, which will fix the problem."

...takže update zajtra bude :)
 

DeletedUser

Hosť
Hmm trochu odveci :)

Pokroková Éra bude na Slovenských serverov dostupná od 30.7.2013 Tento dátum tam už je týždeň že kedy je Aktualizácia. Najskôr tam bol deň 24.7. potom 24.7.2013 - 31.7.2013.
A potom 30.7.2013 a ten tam aj ostal :)

Maxo. Nato Link nie je a ani nebude. A určite znova vymyslia nejakú úlohu ohľadne VB.
 

DeletedUser

Hosť
2ywcs3r.jpg

Very interesting.
 

DeletedUser

Hosť
je normalne ze nova doba az v novembri
som sa pozeral tak na cely vyskum treba asi 1500 forge
ak rataju ze ludia do neho daju 15-20 forge denne tak to su cca 3 mesiace cize august september oktober a v novembri daju dalsiu lebo nie vsetci davaju denne tolko a este aj nieco do budov
 

DeletedUser1894

Hosť
no dnes som dostal prvý plánik novej budovy pokrokovej éry ten palác alebo ako to nazvať bonus je mince
a bonus druhy je percenta násobku questov
1 úroveň je 45%
diamanty medajle mince a kladivka všetko sa bude násobiť percentom budovy
každá úroveň dava násobky % ale neviem či to bude z úloh alebo aj z budov
no ale surovín tam treba požehnane na stavanie a rozmer 5x6

no výskum nebude problém zásobu mám 960 froge bodov a všetky surky co treba okrem nových takže v strome výskumu som si zrátal na takých 8 výskumov spravím po spustení pokiaľ ma pustia suroviny lebo niektore sa nedaju otvorit len z novými surkami
 

DeletedUser

Hosť
protokol potom nepíš že kedy bude nová Éra ako to bolo doteraz ;)

ničiteľ presne tak. Oni to majú vyrátané na nejaké mesiace ale 3.mesiace je moc. Tak 1.5.mesiaca bude trvať nová Éra. Viac určite nie.
 

DeletedUser1894

Hosť
co mas zase za problem ja som pisal odhady nie oficialne tak sa zase neštrikuj
 

DeletedUser

Hosť
:D Nemám nič za problém ale písalo sa to tu dosť veľa krát. Že už to je nudné a stále nie je doba a podobné veci. :) Kludne sa popozeraj na fórume. Možno si to nebol ty ale viem že niekto to tu dal a registruje sa mi tam tvoj nick.
 

DeletedUser

Hosť
No niečo som našiel a hľadal som pod slovom : Nová doba.


[SPOIL]len dufam ze tie zmeny budu co najskorej lebo dost vela hracov odchadza
od nás uz odišli skončili z hrou 4 behom jedneho tyzdna viem su prazdniny tak je to pomenej
len bojim sa chvile ze tato hra skonči pre nezaujem
ozaj nevieš ci niečo sa neplanuje aj s medajlamy [/SPOIL]


Hmm som fakt dobrý :D

17-04-13, 14:19

Bude Pokroková Éra keby si dával pozor a sledoval fórum vedel by si to. Nová doba je od Marca tak nejako v Júly bude nová.

:O On ma má rád O:) -

marha - james otvaraj sampano.... :eek:))) zacinam ta mat rad,,,,

No viac som toho nenašiel. No ale v tom prvom keď si to rozoberieme tak tam mieriš na celkovú hru a písal si to vtedy keď si prešiel dobu. Takže si myslel že nie je nová doba a nie je táto hra zaujímavá už.
 

DeletedUser1894

Hosť
jamess ty sa fakt nudiš ked musiš komentovat kazdy prispevok co kto napise alebo vlastne len moje
tak ti dam temu
papež si dal na hlavu indiansku celenku okomentuj toto
alebo v nemecku a v čechach su privalove dažde možno to dojde aj knam no vidis tu je dalsia moja predpoved maš co komentovat a co tak
facebook dostal pokutu zato ze neochranil konta uzivatelov
alebo na dialnici sa stala nehoda zomrelo vela ludi no a maš hned na kometovanie námet a maš pracu na celu noc kym zozenies vsetky fakty ...
 

DeletedUser

Hosť
:D Nebudem to riešiť čo si písal. :) A ne nenudím sa. Nebojte sa ja mám viac napráci ako len písať komenty na opustenom fórume :)

Ja blbé správy nepozerám. Kto pozerá správy tak nech sa dá liečiť :) A nech sa nediví že sa bojí o prácu atď -_-
 

DeletedUser

Hosť
HMm prečo to pomenovali Progresívna Éra??? A nie Pokroková. Veď sme SK server a nie Anglický -_-

A protokol máš pravdu. Nie je to ešte na SK servery prepáč :


7aVxyrI.jpg

PS : Začal si si ty :D
 

DeletedUser4776

Hosť
pretože progres je zaužívané slovenské slov taktiež každému dobre známe :) (asi hlavne pacientom)
mohla sa kľudne volať aj postupová alebo vývojová, de facto je to to isté stále

ten tvoj úžasný anglický jazyk má podstatne ochudobnenú slovnú zásobu proti slovenčine :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore