• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

bojisko progresívnej doby

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser1894

Hosť
bojisko progresívnej doby je dáke zvláštne

keď pred bojom ma popis dela dosah 15 políčok v boji na novom bojisku je to len 10
a cele to bojisko nejak seka a popis dosahu jednotiek absolútne nekorešponduje s popisom pred bojom prečo ?

prečo sa bojuje zo susedom na novej mapke keď je prítomná jednotka s novej doby a ?

bez nej sa bojuje na starých mapkách a tam fungujú statusy jednotiek v normále ako sú popísane

neviem či je to chyba alebo ...

ale potom mali na to upozorniť že popis jednotiek nesúhlasí z popisom na novom bojisku ale len na starom
 

DeletedUser

Hosť
podla mna to urobili tak lebo sa neda urobit vacsia mapa bojiska tak znizili dosah a dostrel vojakov
ale treba priznat ze je to chaos
dokonca ti ukazuje vojaka v cervenom poli akoze je na dostrel ale nevystrelis
mne to tiez strasne drhlo az tak ze som nemal nervy a dal som to dokoncit autopmaticky a dal mi riadne straty aj ked mali bonus iba 25 a ja 150%
ale som sa odhlasil a restartoval komp a dalsi boj uz bol v pohode
 

DeletedUser1894

Hosť
je to teras vsetko orientovane na delo cokolvek poslu proti ked das 8 diel tak to sundaju okrem tich co sa skrivaju v lese ja kym nemam konkurenciu v PVP tak sa snazim nebojovt nove bojisko je to strasne vobec sa my to nepaci neviem tato posledna doba sa im nepodarila a aj tie stavby sive no a velmi velike neviem neviem nejak im to nevislo podla mna
no tie boje urcite hufnice nemaju sancu a ani ziadna tazka pechota
 

DeletedUser4776

Hosť
No neviem čo ty hrávaš, ale ja húfnicami tanky lomím bez problémov na dve rany.. nie je rozdiel v sile nejaký vážny... stačí len dobre uvažovať a nasadiť správne jednotky. Jedine sniper je náročný a ide to len so stratami. :) a čo sa týka domov.. chceš aby mal ranč s kravami rozmer ako nejaká chatrč z doby kamennej? sa pozri okolo seba aké sú reálne rozmery budov v súčasnosti proti minulosti. :)
 

DeletedUser1894

Hosť
no s tankamy som sa este nestrtol a ani zo snajperom ale to nove bojisko sa my vobec nepaci uz je to prespekulovane v jednoduchosti je krása a seka to
a čo sa rozmerov tíka je to dost ked pozres VB ake su rozmery tak ten ranč je o dost velky ako vecina snich a pritom dava len kladivka
na okrasu je pekny ale na ucel su lepsie lampi a auta lampi aj kvoli tomu ze nepotrebuju tu asfaltku a su mensie a davaju dostatok kladiv

no som tzvedavi ake jednotky da v dalsej provincii zatial mam postavene delá a brancov no tiež to neni nejaka vihra dela maju vihodu na novich bojiskach
 

DeletedUser

Hosť
zatial nicim secko s tymi s puskami a s polovnikmi,
ale mam 150% bonusu utoku a obrany.
A vzdy pridam nejakych Rogue.
Ale straty su, takze to ide pomali.
Asi im islo prave o to, aby to slo pomali.
 

DeletedUser3765

Hosť
sisott aj ty si tu už ? :D

a ináč tie húfnice sú pekné
 

DeletedUser3140

Hosť
to nove bojisko je ale strasne na p..u!!!!!! aby človek bojoval jeden boj 10 min !!!!!!! to sa im podarilo!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser4776

Hosť
môžeš si dať aj automat keď sa ti nevidí :) mne sa páči
 

maximax

Nový člen
nooo, jeden si zvykne, a vzhľadom k novším zbraniam to bude postupne jednoduchšie.... prídu nové éery a napr. moderný tank, či helikoptéra by mali mať viac priestoru.....
 

maximax

Nový člen
:) - žartuješ :)..... je to ten známy rozpor, človek by to mal najradšej rýchlo za sebou, ale zase poraziť dvoch kopijníkov 20x za sebou je otrava. A na tom novom bojisku to aj trvá pridlho..... mne na bojiskách chýba funkcia preskočiť ťah, alebo dokonca kolo..... ale to je zas o inom...
 

DeletedUser1894

Hosť
je to zdlhave na bojisku zo starými vojakmi a ked dám automatiku tak su nehorazne straty ako keby to hrala činčila a ta by to asi zahrala lepšie
na nove zbrane je to celkom dost nakolko obrnene auto a ostrelovac prejdu 3/4 hracieho pola ale co ma stve tie popisky ze dosah ma 15 a das bojovat na novom a je to len 10 na novom bojisku sa neoplatia jednotky ťažkého tipu a jednotky na konoch nakolko nove bojisko je asi robene pre delo to je tam idealne
 

DeletedUser

Hosť
Ako nechápem čo riešite. Je to pre novú dobu a nie starú. Tak nepíšte prosím blbosti. Pretože jak som písal " je to pre novú dobu " a nie pre starú. Takže .....
 

maximax

Nový člen
Ako nechápem čo riešite. Je to pre novú dobu a nie starú. Tak nepíšte prosím blbosti. Pretože jak som písal " je to pre novú dobu " a nie pre starú. Takže .....

Noooo, evidentne právo na písanie blbostí máš len ty..... Niežeby sa občas nenašla perla :)
Zdá sa, že si skočil rovno do novej doby so všetkými jednotkami.
Ja nie, a zjavne ani ostatní. A majú pravdu. Zmätky na zmätky.
Mne robí to, že keď pohnem na posledné vysvietené pole, vysvieti mi ešte jedno, a keď odtiaľ vystrelím, tak mi to padne....
Svojho času mi Crony napísal, že čo sa znervózňujem, že to nefunguje, však skúšobná verzia a nikto mi nekázal platiť....
Neviem, aký je teraz jeho argument.
 

DeletedUser

Hosť
Jak to poviem. Viem že problém tam je, pretože to nie je kompatibilné s vojakmi ktorý sú z inej éry. Nejaký bug fixing by mohol byť, ale veľmi pochybujem, keď to je sústredené na novú éru, tak na novú éru.

"Niežeby sa občas nenašla perla :)" - hmmm, keď chcem pomôcť pomôžem. Ale keď vy píšete fakt blbosti.
 

maximax

Nový člen
ty mi prpomínaš "mazánka".... ku všetkému sa hlási, všetko musí komentovať, a všetko vie lepšie. Vtierka.
No, mazánkovia sú väčšinou aj šprti, a majú hodne vedomostí. Ostáva "tajomstvom", že prečo nie sú práve najobľúbenejší....
Tým chcem povedať len toľko, že keby si písal len vtedy, keď máš čo povedať, tak by si istotne získal.... a my všetci.
 

DeletedUser1894

Hosť
no a dalši prúšvich s novimi jednotkamy
nakolko je snajper určeny na nicenie jednotiek tipu polovnik a renger celkom to nedomysleli nemoze utocit na ne ked su v lese a to je na figu jedina jednotka utociaca na nich aj ked su v lese je hufnica ale ta ma smolu na novom bojisku kedze je pomala a je znicena skorej ako sa dopracuje k cielu zase neico nedomysleli
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore