• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Bojová taktika v CvC

  • Zakladateľ témy DeletedUser4776
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4776

Hosť
Dostal som otázku v správe tak sa podelím o odpoveď. Zdroj neprezradím ak sa neprizná sám :)

Anonym napísal/-a:
Ahoj vidím že veľa hráčom tu pomáhaš s rôznymi problémami a mám na teba otázku ohľadom cechových vojen.
Náš cech by chcel dobyť pár sektorov ktoré vlastní iný cech a ten tieto sektory nemá spojené so zvyšnými svojimi sektormi a centrálou. Chcel by som sa ťa teda opýtať že keby sme na nejaký tento izolovaný sektor zaútočili tak či nám môžu zničiť obliehačku a potom doplniť obranu. Dakujem za skorú odpoved :)

Áno obliehacia armáda sa dá zrušiť aj na "nepripojených" územiach - nie je v tom žiadny rozdiel. Čím ďalej je sektor od centrály, tým má menší bonus obrany. Najlepšou taktikou je dohodnúť sa čo najviac ľudí z cechu schopných boja a útočiť naraz. Musíte zničiť obranné armády skorej ako by mohol súper zničiť 10x vašu útočnú. Vtedy útok odrazí a môže doplniť obranné sloty. V tom prípade musí byť jeden člen cechu pripravený čo najskôr vložiť znovu útočnú armádu ešte pred doplnením obrany, aby ste znovu nemuseli opakovať celý proces bojov. Prídete zas o tovar takže je to ideálne dobyť na prvý krát.

Ak majú obranu povedzme na 60 útokov, tak vy ich musíte uskutočniť skorej ako oni zničia vašich 10 útočných paličiek :)

------------------------------
Budem rád ak do tohoto vlákna pridáte vaše taktiky a skúsenosti aj vy. :)
 

DeletedUser5726

Hosť
no ja mam zas inu otazocku ohladom cvc podla mna by sa nemali dat zavriet startovacie sectory v cvc mapach lebo som si vsimol ze na Cirgarde cechy robia tak ze ziskaju uzemie a a porusia prve dva rady sectorov a tie su startovacie a potom tam nemozes sa dostat na mapku a nehaju jedno miesto na vstup do map a potom sa necudujte ze ludia moc potom nemaju chut bojovat v cvc a potom vznikaju velke rozdiely medzi cechmi a lebo je v hre len prvych 6 cechov ktore su po vsetkych mapkach a beru vsetky body.A potom maju cech na vysokej urovni a maju dalsie bonusy z cechu a mozu na slabsie cechy utocit behom par minut ich zlikvidovat malo by sa zamysliet ci by nestalo za to dat hranicu ze cech moze mat uroven maximalne 60 a viac a to iste aj s VB lebo naco ma niekto obluk otvorenu uroven 150 naco mu to je to uz neni hra to je len menenie bodov a nic viac a po case sa strati zaujem o hranie ked to takto pojde dalej .Zbytocne podla mna sa otvara dalsia doba to je len odialenie padu hry .Treba z atraktivnit hru toto je strategicko bojova hra hlavne si myslim a nieco robit aby sa dalo bojovat viac v hre lebo je to len o meneni bodov co som si vsimol a hllavne na Cirgarde sa menia body na Brisgarde sa aspon bojuje v cvc co som si vsimol ale na Cirgarde sem tam sa bojuje staci si kuknut vsetky svety tam na Cirgarde kuknem na makpu a 3 dni sa tam vobec nebojuje potom jeden dva boje a potom zase 3 dni nic a to iste aj ostatnych mapkach moj nazor je aby sa nedali zablokovat startovacie sectory aby sa dalo bojovat vsade a aby aj ostatne cechy boli v strehu
 

DeletedUser5683

Hosť
Ďakujeme jozef288 za tvoj názor, zaznamenávam tvoje návrhy:
  • Aby sa nedali zavrieť štartovacie sektory na CVC mapách
  • Aby i menšie cechy mali možnosť svojou usilovnosťou a dobrou stratégiou vyrovnať sa tým silnejším
  • Úroveň cechu maximálne 60
  • Úroveň VB maximálne 60
  • Zatraktívniť v hre predovšetkým boj
 

DeletedUser5726

Hosť
nie VB na 80 maximalne 100 ked uz maju niektory vysie alebo v cvc bojoch rozdelit tak ze by sa dalo v cvc mapy tak ze mlade cechy by bojovali v mapkach kde by mohli bit cechy do 30 urovne aby mali sancu medzi sebou si to rozdat bojoch a nad 30 uroven cechu by bojovali na druhych mapkach silne cechy ale najlepsie by bolo keby sa aspon tie startovacie sectory nedali zavriet ale tie dvojite mapy to by nepreslo lebo by to bolo velky napor na servery a to jw nakladne a aj kapacitne hej treba z atraktivnit boj vsak ked sme boli susedia a od dnes uz nie sme si zober ze zo 80 susedov co som mal tak ma iba 1 maximalne 2 napadali a ostatny ani neskusali -A atraktivnit boj nejak normalnie nie novymi Budovami lebo tie by urobili vetci rozdiel medzi hracmi mozno by stalo za hriech dat nejaky bonus ze ked hrac odbojuje 1000 vyhier tak by dostal nejaku DEKORACIU 1x1 5 % utoku co by dalo hracovy aby ho motivovalo viac bojovat nejake mece ako bolo ked sa rebricek prerataval
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore