• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

CE - plániky VB - odomknutie úrovne - nezobrazenie VB

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Afynyth

Člen
  • Svet - Brisgard;
  • Typ prehliadača a jeho verzia - 1.100.2754e47766 (03.05.2017 10:48), sk2, sk_SK, WIN 25,0,0,171, Windows 7, MSIE 11.0, 1920x985, DirectX9 (336 MB VRAM)
  • Prehľad chyby - Jedná sa o chybu nezobrazovania plánikov VB. Keďže táto chyba už bola hlásená a bola potvrdená ako opravená, tak dávam presný postup, ako chyba naďalej vzniká (keďže to zrejme nie je doriešené pre všetky prípady), pri ukážkach.
  • Ukážky
  1. Získanie plánikov v CE (viac ako 1). Je to prípad, keď pri prvom plániku je možnosť odomknutia novej úrovne danej VB.
    1.png
  2. Klik Inventár.
    2.png
  3. Klik daná VB.
    3.png
  4. Odomknutie novej úrovne.
    4.png
  5. Opustenie Inventára - chybné zobrazenie plánikov VB (pre takú VB, pre ktorú bol získaný nasledovný plánik z CE).
    5.png
  • Ako často sa to stáva - zdá sa, že pri danom postupe vždy. Prvý krát som si to všimol, ale nemal som obrázky a ešte som si nepotvrdil, či to spôsobuje presný postup. Pri neodomykaní sa to nestáva. Druhý krát pri danom postupe rovnako, čo mi potvrdilo.
  • Naliehavosť - relatívna. Nestáva sa to často, ani to moc neovplyvňuje hru, len človek netuší, čo za plánik dostal z 2. VB (ak pred tým nevedel aké mal :))
  • Preventívne akcie - neodomykať novú úroveň hneď, ale až po zobrazení všetkých získaných plánikov.
  • Zhrnutie - je veľmi možné, že spojitosť s CE to nemá, zrejme ide len o získanie viacerých plánikov naraz a medzi tým odomknutie novej úrovne, ale to je už vec vývojárov.
  • Použitie vyhľadávania - nie, pretože som o tejto chybe už čítal v sekcii Opravené s názvom Chrám relikvii...
 

DeletedUser5683

Hosť
Vtedy mal zo zobrazovaním plánikov problém jmalachi, bolo by dobré, aby to otestoval i on i ostatní a túto chybu by potvrdilo viac ľudí. Ja som túto situáciu nemohol vyskúšať, nakoľko mi chýbajú plániky na dve VB naraz.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore