Cechové boje - odmena pre jednotlivcov

killco

Člen
Zaujímalo by ma či nejaká odmena bude aj pre jednotlivcov z cechu čo sa zapájajú do bojov a vyjednávaní? Ďalej by ma zaujímalo či odmenu v podobe úlomkov sochy cti dostanú aj hráči z cechu ktorý sa vôbec nezapojili do bojov?
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Veď sú odmeny pre jednotlivcov:

Odmeny

Na bojisku môžete získať okamžité, dočasné a trvalé odmeny. Po každom úspešnom boji alebo vyjednávaní, je šanca na získanie bodov výskumu, jednotiek, útočných posilnení, tovarov, diamantov a úlomkov Sochy cti. Kvalita týchto odmien záleží od vašej ligy! Váš cech môže získať dočasné body prestíže podľa svojej aktuálnej ligy, berte však na vedomie, že ich môžete aj stratiť, ak sa v lige prepadnete nižšie. Medzi trvalé odmeny patrí sila cechu (podľa umiestnenia v cechových bojoch - získané množstvo záleží podľa ligy) a môžete taktiež získať aj úlomky Súpravy výberu Sochy cti.

Odmenu za umiestnenie na konci sezóny CB, dostanú aj tí, čo sa nezapojili do bojov alebo vyjednávaní, ak bol teda ich cech aktívny.
 

DeletedUser6981

Hosť
Veď sú odmeny pre jednotlivcov:

Odmeny

Na bojisku môžete získať okamžité, dočasné a trvalé odmeny. Po každom úspešnom boji alebo vyjednávaní, je šanca na získanie bodov výskumu, jednotiek, útočných posilnení, tovarov, diamantov a úlomkov Sochy cti. Kvalita týchto odmien záleží od vašej ligy! Váš cech môže získať dočasné body prestíže podľa svojej aktuálnej ligy, berte však na vedomie, že ich môžete aj stratiť, ak sa v lige prepadnete nižšie. Medzi trvalé odmeny patrí sila cechu (podľa umiestnenia v cechových bojoch - získané množstvo záleží podľa ligy) a môžete taktiež získať aj úlomky Súpravy výberu Sochy cti.

Odmenu za umiestnenie na konci sezóny CB, dostanú aj tí, čo sa nezapojili do bojov alebo vyjednávaní, ak bol teda ich cech aktívny.
On myslel ci na konci bude niekto odmeneny za to ze vyhral pre cech 500 bodov oproti tomu co vyhral 0
 

DeletedUser1834

Hosť
Veď sú odmeny pre jednotlivcov:
Odmenu za umiestnenie na konci sezóny CB, dostanú aj tí, čo sa nezapojili do bojov alebo vyjednávaní, ak bol teda ich cech aktívny.

Snad velmo jasne napisane, ci ?
A tu sa potverduju slova hrac-a/ky FighterJanette z chatu, ze "zavist ma ucinky atomovej bomby".
Nie kazdy hrac ma Alcatraz, nie kazdy hrac produkuje kvanta tovarov.
V kazdom cechu su iste pravidla. napr. prispievanie fp do VS-iek urcenych, prispievanie tovarom do cechovej pokladnice.
Ak si totot plnia ale ich aktivita je v Battlegrounds nulova, je ich praca pre cech v pozadi nikym nevidena nedocenena.
Pretoze ak budu natolko silny ze zvladnu aj tuto cinnost sa isto zapoja ak budu upozorneni vedenimcechu na
NEAKTIVITU. Samozrejme ak chcu v cechu zotrvat a uzivat si vymozenosti poskytnuvsie im ich clenstvom.

Howgh ...
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Snad velmo jasne napisane, ci ?
A tu sa potverduju slova hrac-a/ky FighterJanette z chatu, ze "zavist ma ucinky atomovej bomby".
Nie kazdy hrac ma Alcatraz, nie kazdy hrac produkuje kvanta tovarov.
V kazdom cechu su iste pravidla. napr. prispievanie fp do VS-iek urcenych, prispievanie tovarom do cechovej pokladnice.
Ak si totot plnia ale ich aktivita je v Battlegrounds nulova, je ich praca pre cech v pozadi nikym nevidena nedocenena.
Pretoze ak budu natolko silny ze zvladnu aj tuto cinnost sa isto zapoja ak budu upozorneni vedenimcechu na
NEAKTIVITU. Samozrejme ak chcu v cechu zotrvat a uzivat si vymozenosti poskytnuvsie im ich clenstvom.

Howgh ...
Presne tak ;-)
 

Goral

Nový člen
Vyskúšal som si cechovú expedíciu. Nejaké, symbolické :) body šli cechu. Materiál z truhlíc mal byť premiestnený do Inventáru. V mojom Inventári sa mi nič neobjavilo. Má cech tiež svoj Inventár?
 

DeletedUser5665

Hosť
Aké sú konkrétne kritériá na postup do vyššej ligy? Je daná pevná hranica bodov alebo sa to nejako priemeruje?
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Vyskúšal som si cechovú expedíciu. Nejaké, symbolické :) body šli cechu. Materiál z truhlíc mal byť premiestnený do Inventáru. V mojom Inventári sa mi nič neobjavilo. Má cech tiež svoj Inventár?

Ak tvoj cech získal odmenu, bola ti pridaná do inventára. Niekedy stačí obnoviť obrazovku/hru. Ak si si istý, že ti nič nepribudlo, môžeš nám napísať na hernú podporu a skontrolujeme to. Cech má cechovú pokladnicu, inventár nemá.

Aké sú konkrétne kritériá na postup do vyššej ligy? Je daná pevná hranica bodov alebo sa to nejako priemeruje?

Tieto kritéria tvorcovia hry zatiaľ nezverejnili, takže ti na to neodpoviem. Či tak niekedy spravia v budúcnosti je otázne.
 

DeletedUser5665

Hosť
Prvé miesto nič nezaručuje. Ak by cechy vedeli ako stoja v postupe, tak by sa snažili viac zabojovať. Alebo by to mohlo byť aj kontraproduktívne, pretože by cechy ktoré sa teraz snažia a videli by že nemajú šancu tak by sa nesnažili. Neviem.
 

GamerMiki30

Aktívny člen
No recept na úspech je hlavne aby cech držal pokope a nerobil 10 útokov na 10 provincií naraz... Jednoducho to systematicky koordinovať. A najlepšie je vlastniť celý stred. Je tam najviac bodov. Treba to celé sledovať.
 
Ak tvoj cech získal odmenu, bola ti pridaná do inventára. Niekedy stačí obnoviť obrazovku/hru. Ak si si istý, že ti nič nepribudlo, môžeš nám napísať na hernú podporu a skontrolujeme to. Cech má cechovú pokladnicu, inventár nemá.

Ahoj Blau.

Náš cech skončil ako druhy v striebornej lige cechových bojov tak že by som mal dostať +35 Úlomkov Sochy cti no pripísané do inventáru my bolo iba 9 A toto sa mi stalo uz druhý krát.

Komentár 2019-12-09 0735241.png

Komentár 2019-12-09 073524.png
 
Naposledy upravené :

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Prvé miesto nič nezaručuje. Ak by cechy vedeli ako stoja v postupe, tak by sa snažili viac zabojovať. Alebo by to mohlo byť aj kontraproduktívne, pretože by cechy ktoré sa teraz snažia a videli by že nemajú šancu tak by sa nesnažili. Neviem.

Dôležité sú tie MMR body cechu, ktoré však verejne nie sú nikde dostupné a tvorca hry sa rozhodol toto nezverejňovať, preto sa tu nedá ani napísať nič konkrétnejšie, napr. aká je hranica MMR bodov na postup do nejakej ligy (alebo aj na zostup), koľko bodov sa získa za umiestnenie a podobne.

Prvé miesto v lige nezaručí postup do ďalšej ligy, ako je napísané v odpovediach na časté otázky, postup ligami záleží od aktuálnych MMR bodov vášho cechu, takže ak ste skončili na prvom mieste a nepostúpili do vyššej ligy, mohlo sa stať, že počet týchto bodov, ktoré boli požadované na postup, bol vyšší, ako skutočné množstvo MMR bodov, ktoré získal váš cech na bojisku.
 
Hore