Nahlásené Cechové boje

Slovien Venet

Aktívny člen
Ahojte
Od začiatku cechových bojoch až doteraz nám teda hráčom v našom cechu pomerne často prevažne cez deň seká pri bojovaní hra. Neviem si to vysvetliť pretože na mojom mobile som nič výrazné nezaznamenal iba vo štvrtok kým ostatným sa to stáva pravidelne. Vysvetľujem si to iba tými dvomi aktualizáciami , ktoré vyšli v deň začiatku cech bojoch. Nech sa na to pozrú vývojári či tam je chyba.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Zatiaľ sa to nepodarilo overiť. Máte ešte niekto ďalší tento problém?
 

drachir

Nový člen
V kuse to seká a už ma to fakt unavuje. "Zatiaľ sa to nepodarilo overiť." - to je vtip??? Od kedy začal nový spôsob CB je to nehrateľné. Pokračujte v tom a asi to nebude hrať už nik.
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Som rád, že sa tu tak promptne reaguje na neschopnosť vývojárov.
Neber to tak tragicky. Zrejme potrebujú niektoré vecí vyladiť. Pravidelne hrám cechové boje a zväčša sa to vyskytuje vo štvrtok hlavne vtedy keď začínajú. Niekedy aj hráči v cechu dajú odozvu, že sa to stáva aj cez víkend. Tri dni je maximum potom to až také nie je.
 

drachir

Nový člen
Ja to tiež hrajem pravidelne, +/-5000 bojov za jedno CB a nemáš pravdu. Seká to skoro stále, nie iba tri dni a fakt ma to už slušne napísané UNAVUJE!!!
 

veolia

Člen
Dnes zatiaľ seká delý deň vôbec sa nedá bojovať. Hlásia mi aj ostatný z cechu že im to seká PC aj mobil. Pomaly už sa to nebude dať hrať keď to pojde týmto smerom.
 
Hore