• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

cechove forum chyba???????

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
mam problem s cechovym forom. nemozem otvorit niektore temy a nikto v hre nevie poradit co s tym. je tam napriklad cierna listina (tam sa pisu mena nasich hracov ktory niesu napomocny) ale ukazuje sa mi to ako siva knizka s trojuholnikom a neda sa na to kliknut. adobe flash player a vsetky ostatne kraviny mam aktualizovane v tom chyba nebude. viete niekto co mam s tym robit??
 

DeletedUser

Hosť
FoE.jpgidem to skusit

uz som zmazal ale je to stale to iste. skusil som aj vyhladat chyby a optimalizovat google chrome cez ASC ale ziadna chyba nieje. mozem tu niekde zavesit screenshot aby si to videl co mi tam ukazuje?


nechcelo to nejako ist nacitat ale uz to tu je hadam to tam vidno
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Určitě, pokud bys sem dal screenshot tak by mi to pomohlo. :)
 

DeletedUser

Hosť
skusal som to orezat aby to bolo vidno lepsie ale blba stranka to vzdy doj...e a zmensi aaaaaaaaaaaaaaaaaa uz mam nervy! nemozem sa dostat do tretiny cechoveho fora! za chvilu ma je...e
 

DeletedUser

Hosť
ach ty si ringla ty sa restartuj. neslo mi to od zaciatku a to hram uz skoro mesiac. uz mi to ide win si dnes cucol nejake aktualizacie a zazrakom to ide :)
 

DeletedUser2027

Hosť
Zkusils smazat cookies?

inac, pani admini, moderatory alebo ako sa tytulujete, vzdy ked je problem s zobrazovanom, vzdy najdem odpoved skus vymazat kukiho.... a naposledy som mal radu: vymazat, preinstalovat, aktualizovat, vysvetit, ..... takze vsetci mame zle compy ale forge slape jak ma.... nieje lepsie napisat ze pani skusime to napravit.....????
pre potkana: skus iny prehladac... a vzdy ked nastane niaky zobrazovaci problem... ja som zacal na IE8 ta sla ok ale neslo foro, tak som si nainstaloval mozilu, ta sla perfektne ale asi pred mesiacom sa objavila uzasna aktualizacia forge a mozila ma kazdych 30sek vyhadzovala, tak som skusil zase IE8 a zatial v poho.... ine prehlizdace som neskusal.... mozno niaky slape na 100% ale ja nemam v umysle koli onlinovke instalovat a skusat vsetky prehliadace..... :eek:)
 

DeletedUser

Hosť
Internet Explorer 8 je vystavny produkt microsoftu ako dodrbat to co sa neda... neviem co pri tom brali alebo fajcili ale bolo to silne :D IE8 je tak blba ze ked si cucne nejaku aktualizaciu tak sama nevie kde ju dala tak ju stiahne znova ale zase nevie kde ju dala tak znova a znova.... je pomala ako stara babka pri pokladni v obchode (urcite to poznate kym narat 1,38 eura v 1 a 2 centoch) a este aj toto ked sa k tomu prida tak uz pomalsie internet asi ani nemoze ist. pamatam si ked som bol siestak tak sme mali v skole rychlejsi internet ako pri dnesnej technologii v kombinacii s IE8. a to som este nespomenul kolko operacii musi IE8 vykonat aby ti zobrazil danu stranku kym ju preveri a spravi vsetky zbytocne ,,vypocty,,....... no hnus! zober si taky chrome alebo operu to je balada na tieto hry frci to na nich ako hovado. napriklad tato hra urcite si si vsimol ze medzi hracmi su ,,obchodnici,, ktory cihaju kazdych 20 sekund na obchod a beru kazdu vyhodnu ponuku bud si isty ze nepouzivaju IE8 ved by nestihli nic kupit ked iba nacitat stranku mu trva niekedy 20 sekund (niekedy minimalne 20 sekund). naco su ti pri tomto hrani vsetky tie zbytocne funkcie IE8 ktore ju spomaluju ved potrebujes iba rychlo zobrazit a klikat
 

DeletedUser

Hosť
marha jedna rada - odinštaluj widli , zahoď IE , prejdi na linux :)
 

DeletedUser

Hosť
inac, pani admini, moderatory alebo ako sa tytulujete, vzdy ked je problem s zobrazovanom, vzdy najdem odpoved skus vymazat kukiho.... a naposledy som mal radu: vymazat, preinstalovat, aktualizovat, vysvetit, ..... takze vsetci mame zle compy ale forge slape jak ma.... nieje lepsie napisat ze pani skusime to napravit.....????
pre potkana: skus iny prehladac... a vzdy ked nastane niaky zobrazovaci problem... ja som zacal na IE8 ta sla ok ale neslo foro, tak som si nainstaloval mozilu, ta sla perfektne ale asi pred mesiacom sa objavila uzasna aktualizacia forge a mozila ma kazdych 30sek vyhadzovala, tak som skusil zase IE8 a zatial v poho.... ine prehlizdace som neskusal.... mozno niaky slape na 100% ale ja nemam v umysle koli onlinovke instalovat a skusat vsetky prehliadace..... :eek:)

Hm, keby ste skúsili použiť radšej funkciu ,,Hľadať,, viac nájdete v tejto téme -> Čo robiť, keď mi nefunguje hra ?
 

DeletedUser2027

Hosť
Hm, keby ste skúsili použiť radšej funkciu ,,Hľadať,, viac nájdete v tejto téme -> Čo robiť, keď mi nefunguje hra ?

jon dir, ty si sama mudrost.... asi si neprecital o co ide.... a sam si potvrdil co som tu napisal a ty si to tu znova dal ako replay...:eek:))))omg:eek:)))) tak potom to uz co je????? aky suport???? pardon na inych hrach sa urazili ze aky suport takze herna podpora. jon dir ako si mi teraz poradil?????? tu na forku padla po tebe alebo tvojom kolegovi nadherna hlaska ze koli ziarovke nebude kupovat novy byt! na to ste mu nic neodpovedali alebo ste tam nestihly zabludit! a ako som sa dopatral tak takyto moderatory a admyni ako ty su 15 rocne deti.... a tu sa to u tebe ukazalo..... ako mi mozes na mne a potkanovi poradit kompletny reinstal pc????? viem ze to si mi nenapisal ale ten link co si sem hodil sa bez toho nezaobyde......
a skus po starte pc spustit spravcu uloh/win/ slape asi na 0-10%. jakmile kliknem na odkaz forge stupne na 100%!!!! to by som chapal pri starte aplikacie a nie ze je procesor vytazeny stale na 100%!!!!! takze kde je chyba??? ze by forge beta???? aj ked hram NFS a prekliknem na net alebo cokolvek nazad do win ale hra je na pozadi procesor klesne na asi 20-30% a pc stale pracuje sviezo! ale to sa neda povedat u forge.... ostatne hry od inno games to nerobia. takze dzon dir skus netrepat mudrostami IT machra za ktoreho povazujes ale skus hodit dotaz a info na opravu do dielne inno games... na to tu asi si, alebo nie??????????
 

DeletedUser2027

Hosť
swato, lin je asi ok. neviem a nebudem instalovat niecomu co nerozumiem. ale chapem problebatike.
potkan, mas lin alebo win? ale asi win....
win je pre ludi co nechcu, nevedia pracovat s pc. jednoducha klikacka to ma win 100% navrch. linux je pre tych co chcu a vedia pracovat s OS a poznaju problematyku PC. linux ma otvoreniu licenciu. to znamena ze ked nieco sa ti nepaci a nevies to najs na nete upravis si to sam ako zvonenie v mobyle. ja o pc nieco viem ale mam win a nedelam machry... takze ked mi niekto zahlasi aky je ajtak a ma win, tak je to magor, ale ked mi niekto piskne ze je strasny borec a ma linux lebo pocul ze je to top tak je u mna total deges..... tymto som sa nechcel dotknut beznych uzivatelov akehokolvek operacneho systemu..... toto bolo urcene pre borcov co sa vyznaju....
 

DeletedUser

Hosť
nazdar marha :) teraz mam win7 ale na starom compe som mal linux (ukecal ma asi 13 rocny sused ze win je fakt kravina nech skusim linux samozrejme po vyskusani som si ho uz nechal) tak viem robit s linuxom netvrdim ze som v nom ako ryba vo vode ved uz dlho som zase pod win tak by som sa teraz v nom trosku stracal ale iba chvilku :) nemysli si ze som trubka a ked vidim ze niekto napisal ,,prejdi na linux,, tak iba tak pod to napisem ze je linux super... a kto robi machra? ja som ti zahlasil aky som ajtak? co ti sibe ved ja som vyjadril iba k IE8 a to som nepisal v style aka si trubica ze pouzivas IE8 iba som napisal co si ja o nej myslim a co o nej viem.

to ti slape na 100% cpu pri vsetkych prehliadacoch? ja som to teraz skusil a v chrome mi ide cpu na 40-45% a v IE8 55-58% a ked mam cez ASC optimalizovany vykon na herny (vypnute aero, bluetooth a podobne hovadiny a procesy ktore pri hrani nepotrebujem) tak v chrome neprejdem cez 30% cpu a IE8 drzi stalych 48%. ak nemas stiahni niekde ASC na blby soft robi divy az som tomu nechapal ked som ho prvy krat skusil :)
 

DeletedUser

Hosť
Marha: to prejdutie na linux už bolo také rýpanie sa , sry :) len osobne si myslím že IE je prežitok a totálny crap :)
 

DeletedUser2027

Hosť
potkan, vsak sa nejeduj:eek:))) treba trosku podpichnut...:eek:) to asc myslis soft co zastavy, nepotrebne programy a ulohy na pozadi?
swatak, ok som v pohode....:eek:)
a inac ie8 som lebo ho mam ako predvoleny prehliadac. ale na zaciatku boly chyby s forge, takze som nainstaloval mozilu ta slapala nadherne. ale asi 3tyzdne dozadu zacala po 30sek vyhadzovat ze nieje internetove spojenie....? ine programi nemali problem. takze som sa dal zase na ie8, ale ten spomaloval pc. teraz som skusil zase mozilu a troska zapracovali na funkcnosti... myslim chlapci s inno. ked spustim forge na ie8 ide procesor na 100% a teraz na mozile sa drzi na 80%. viem ze je dalsich asi 10prehliadacov, ale to mam nainstalovat vsetky a skusat? vsak sa win sekne a keby ma moj notas ruky tak by ma bil cely den...:eek:))))) a to chrome, to je niaka nadstavka alebo samostatny prehliadac? uz som onho na nete zakopol ale neskusal... dik za info
 

DeletedUser

Hosť
ja sa nejedujem :) to by si musel velmi podpichovat aby som sa vytocil :) Advanced System Care sa to vola ja to pouzivam uz asi rok a je to fakt super oproti inym programom na optimalizaciu vykonu jednoduche ovladanie a kopa funkcii este k tomu je aj v cestine :) ak sa ti podari najst plnu verziu PRO ako mam ja uz ju neodinstalujes :) skus to. Google Chrome je samostatny prehliadac ak nemas tak stiahni na taketo behanie po nete asi nema konkurenta a ked sa ti nebude pacit odinstalujes :)
 

DeletedUser2027

Hosť
ja sa nejedujem :) to by si musel velmi podpichovat aby som sa vytocil :) Advanced System Care sa to vola ja to pouzivam uz asi rok a je to fakt super oproti inym programom na optimalizaciu vykonu jednoduche ovladanie a kopa funkcii este k tomu je aj v cestine :) ak sa ti podari najst plnu verziu PRO ako mam ja uz ju neodinstalujes :) skus to. Google Chrome je samostatny prehliadac ak nemas tak stiahni na taketo behanie po nete asi nema konkurenta a ked sa ti nebude pacit odinstalujes :)

no dal si mi chrobaka do hlavy... :eek:) idem skusit... neni program co sa neda odinstalovat....:eek:)))) alebo mas namysli ze sa uz asc nevzdam? :eek:))))
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore