• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

cechove forum chyba???????

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser2565

Hosť
a ešte ku predchádzajúcim odkazom , fakt , admini či moderátori to je jedno, máte sa o to tu starať , a nie na každu otazku poslať link alebo napísať nezmyselnú odpoveď ! Ide o to že takýto admini či čo sú väčšinov 14,15 ročné decká čo striehnu po každej novej hra aby mohli byť ,,niekto" ... nejde mi o to o komentovať vás ale keď už ste ,,páni" admini aspoň sa o to tu SKÚSTE starať. Ja viem že je to dobrý pocit cítiť sa niečím ... VIAC ... ale prosím, uvedomte sa , vlastne radšej odporúčam , uvedomte sa .
 

DeletedUser3

Hosť
Ubezpecujem vas ze nemam ani 14, ani 15 rokov.

Chyba bola v momente zaznamenia poslana na opravu a vyriesenie, co, ak sa nemylim, sa aj stalo. Nie vzdy je mozne vsetko napravit instatne, a moderatori su tu na to, aby v pripade ze nic banalne nepomoze, nasmerovali hracov na podporu (ak tak hraci nespravia okamzite)
 

DeletedUser2027

Hosť
potkan, ten soft ma zaujal...:eek:)chrome vyskusam neskor... nemam cas....:eek:)
adorag, mas u mna palec hore... vravis mi z duse...!!!
crony, tvoj vek nebudem dohladavat ani vizadovat ale vyzeras ok... a to je podstatne... aspon s par odpovedi co som postrehol za 2dni dozadu... co sa neda povedat o jon dirovi... a je aj vidiet kto kolko ma odpovedi... a to matie!!!! jon dir ma viac ako 180 a vysledok je ze nema tucha problematike. a ty mas ledva 70 odpovedi a vyzeras na cloveka znaleho veci... takze by som cakal opacny pomer.... to len aby si vedel preco si myslia ludia/hraci to co si myslia... takze tvoje odpovede tu uvita velmi vela hracov....
ps: co je ten tvoj tytul com manager? to som este nevidel..:eek:))))
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore