• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

chyba?... pri bránení mesta...

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

jmalachi

Aktívny člen
zdravím,už nejakú dobu mi pri bránení mesta nezapočítava bonus z VB na útok...ked útočím v turnaji tak mám bonus aj na útok aj na obranu ale ked niekto napadne mna tak v rekapitulácii nemám bonus na útok brániacich sa jednotiek ale iba bonus obrany...je to bug či?...dakujem za odpoved.
 

DeletedUser5364

Hosť
a ake mas VBčky? na obranu/utok mesta je iba Chrám Vasila Blaženého a Dealsky hrad * kláštor a signalny oheň , nič iné ti nedáva bonus na obranu mesta , ak mas Diovu sochu,Castel del Monte alebo aachensky Dom tak to ti pri bráneni nepomože , to su výhradne útočne VBčky , čiže bonus funguje iba pri útoku , nie obrane :)
 

jmalachi

Aktívny člen
mám všetko čo si vypísal,ono pri zostavovaní obranného vojska v "kasárňach" mi tie % naviac ukáže-mám mať +21% útoku a +57% obrany pri bránení mesta,ale pri následnom boji ked ma niekto napadne a pozerám rekapituláciu boja tak mám len +57% obrany tých 21% útoku mi chýba..:(
 

DeletedUser1834

Hosť
Vzdy prizvukujem ze ak daky problem, treba prilozit i screen. Dokonca i support sa bude revanzovat ak nebude chybat vizualna pomocka, bo kazdy ma ine vyjadrovacie schopnosti .)

Support obtazovat (?) v tomto pripade neni potreba !

1. Hrac jmalachi (id:149925) majuci svoj domov na Brisgarde, clenom cechu WORLD UNIONS, sa tesi z nasledujucich 6.ks VS v svojom meste (stav k 23.III):
210legy.jpg


2. Ako uz bolo zmienene kolegom (stale zamilovnym ?) Morphium, na obranu treba mat Dealsky Hrad a Chram V.B, dalej klastor a nejake wachtfire. Kedze Dealsky Hrad je na 4.lv, minimum obrany jest 12% :
2ustlwk.jpg

Ako pocitam tak pocitam, s klastorom by to bolo 32% obranneho bonusu v obrane i utoku co je viac ako hlasenych 21% v utoku a menej ako 57% v obrane.
Vzhladom k cez 720,000 bodov v hiscore si hrac jmalachi tropi zarti. Pravdepodobne spolu s hitzone mal narocny den, kedy vymetal putiky a ma to vsetko domotane. Kedze je to jeho promocny prispevok = budiz mu odpustene .)


bonmot na stvrtok:
Keby Adam s Evou boli Číňanmi, nezjedli by jablko, ale hada.


EDIT:
Podla poslednych sprav neslo o tropenie zartov po prehyrenej noci s hitzone, ale skutocnu alebo vizualnu chybu, kedy ani hypoteticka moznost nepripojenia VS s obrannym bonusom k ceste nepripada do uvahy a ktorej riesenie je v pravomoci supportu.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5196

Hosť
mne to tiez robi .... v kasaranch ukazuje utok 21%, obrana 114% - v boji je obrana ok ale utok mi (asi) nezaratava
bug.jpg
 
Naposledy upravené moderátorom:

jmalachi

Aktívny člen
tak ak to má byt viac tak hlásim další zlý údaj...a milému cossacksovi posielam aj obrázok ked ma nazval Klamárom...
bonus útoku v obrane....jpg
v kasárnach : +21% útok , + 57% obrana
ak tam vidíte iný údaj tak potom vidím zle ja...
bonus útoku v obrane....1 .jpg
pri obrane :...+0% útok , +57% obrana
bonus útoku ....jpg
a súper pri útoku ...tu ako vidno má + % aj do útoku aj do obrany...
ešte nejaký screen cossacks?
 

jmalachi

Aktívny člen
Vzdy prizvukujem ze ak daky problem, treba prilozit i screen. Dokonca i support sa bude revanzovat ak nebude chybat vizualna pomocka, bo kazdy ma ine vyjadrovacie schopnosti .)

Support obtazovat (?) v tomto pripade neni potreba !

1. Hrac jmalachi (id:149925) majuci svoj domov na Brisgarde, clenom cechu WORLD UNIONS, sa tesi z nasledujucich 6.ks VS v svojom meste (stav k 23.III):
210legy.jpg


2. Ako uz bolo zmienene kolegom (stale zamilovnym ?) Morphium, na obranu treba mat Dealsky Hrad a Chram V.B, dalej klastor a nejake wachtfire. Kedze Dealsky Hrad je na 4.lv, minimum obrany jest 12% :
2ustlwk.jpg

Ako pocitam tak pocitam, s klastorom by to bolo 32% obranneho bonusu v obrane i utoku co je viac ako hlasenych 21% v utoku a menej ako 57% v obrane.
Vzhladom k cez 720,000 bodov v hiscore si hrac jmalachi tropi zarti. Pravdepodobne spolu s hitzone mal narocny den, kedy vymetal putiky a ma to vsetko domotane. Kedze je to jeho promocny prispevok = budiz mu odpustene .)


bonmot na stvrtok:
Keby Adam s Evou boli Číňanmi, nezjedli by jablko, ale hada.
ked už to máš tak podrobne zistené a matematicky vypočítané...
dealský mi dáva : +12%
crám VB : + 9%
kláštor : +20%
4x signálny ohen:+16%...(4+4+4+4=16,4x4=16)
výsledok : +57% do obrany pri bránení !
útok pri bránení:
dealský: +12%
chrám: + 9%
spolu: +21% do útoku pri obrane !
alebo treba poslat screen s každou budovou zvlášť?
ddealský hrad.jpg
chrám vasila b..jpg
signálny oheň.jpg .
skús to ešte raz "ako počítaš tak počítaš"...
 

DeletedUser1834

Hosť
Bingo !
Takto treba informovat o probleme .)

V minulosti bol tento jav vyskytnuvsi a dovodom na paniku nemal byt, bo sa jednalo len o graficku chybicku krasy, tj. vojaci obranny utok aj napriek nepriznaniu mali. Odporucam teda kontaktovat podporu so screenmi tuna zadanymi nech sa vyslovia ...

RE:
Cossacks sa vyjadril ze jmalachi si tropi zarti co neni to isto ako ze je klamarom obcujucim s diablom. Vyznam pojmov je rozdielny!
Informaciu cerpal od poskytovatela GODADDY.COM, LLC z fanstranky doporucenej s pozehnanim samotnej FoE.

Street: 14747 N Northsight Blvd Suite 111, PMB 309
City: Scottsdale
State/Province: Arizona
Country: US

Ano, Cosacks bol lenivy navstivit osobne MALACHTOWN a skontrolovat stav, ktory naozaj nezodpoveda stavu doteraz doverovanej www stranke coho dokazom je i znova zavadzajuca informacia (z 24.III) kreslujuca skutocnost :/

25fm1wm.jpg


... chybajuce VS ako Babylon, Hviezdaren, CH.V.B., Bazilika St.M.

Tak si Cossacks sype popol na hlavu a ako odskodnenie za zle sny ak jmalachi posle priatelstvo na Brisgarde, bude mu svojimi FP napomocny k zvyseniu o 1.lv kazdej VS v meste.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore