• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Chyba v navrate do svojho mesta

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser1757

Hosť
pred chvilkou bol nejaky update, asi doplnenie update-u 0.14 a hned na to sa mi stala takato vec:

dal som navstivit mesto jedneho clena z cechu, avsak jeho mesto mi nezobrazilo, iba cistu plochu bez nicoho, tak som sa vratil do svojho mesta, no vtedy mi prvykrat prebliklo to jeho nezobrazene mesto, potom ze to skusim este raz, tak som dal znova navstivit to jeho a uz mi to ukazalo dobre. Ale ked som sa chcel vratit na svoje mesto, nic sa nestalo a ostal som v tom jeho meste. Skusil som teda navstivit ineho clena svojho cechu, jeho mesto ukazalo dobre, no po navrate do mojho stale ukazovalo toho prveho. Fungovalo mi tam aj tlacitko stavania, no stavat neslo :) Akoby sa nastavilo jeho mesto ako moje. Pomohol az restart stranky

este by som mohol doplnit, ze predtym som robil nasledovne veci: po rade som motivoval budovy clenov cechu, casy podla noveho update-u sa raz ukazali a inokedy sa nenapisali hned, tak som dal refresh stranky a zistil som, ze jednemu som nic neposilnil, tak som isiel...

nie je to nic strasne, ale chyba to je :)
 

DeletedUser

Hosť
Presne toto iste sa stalo aj mne... Naozaj to nie je nieco extra ale bolo by dobre to opravit:)
 

DeletedUser111

Hosť
to sa deje aj mne a veľmi často, okrem toho ak mi niekto motivuje budovu,nereaguje na to spokojnosť obyvateľov až po refresh-i. Inak vidím stále nespokojnosť :(
 

DeletedUser

Hosť
Asi sa bude jednať o chybu, keď vám to nepôjde na 1 kliknutie tak skúste 2-krát kliknúť, väčšinou to zaberie.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore