• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Chyba v Ulohe ?

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser1833

Hosť
Mam takuto vec:
Mam splnene zadanie ulohy a nechce mi to zaratat.
Viď obrázok:
ULOHA.jpg

Je tu možnosť že to je zle preložené...
Viete sem napisat original zadanie v angličtine ?
Dakujem
 

DeletedUser

Hosť
Je zvláštne že je tam napísané zabezpečiť 2 akékoľvek okrasy , neviem si to nijako v hlave dať dokopy čo tým chcú povedať ? že mám postaviť 2 nové okrasy , alebo stačí ak už ich mám postavené ? inak komfabel ak máš kúsok miesta skús ich len presunúť
 

DeletedUser1833

Hosť
zabespečit znamena ze stači ak ich mas postavene davnejsie tak ti ich zarata, už som mal taku s akademiami a to prebehlo OK.
Pri tejto ulohe som nemal žiadnu okrasu z kolonialu, postavil som ich nove po prijati ulohy.
 

DeletedUser

Hosť
tak to by som aj ja radsej pockal ked to tolko stoji. len zase kedy sa ti k tomu vyjadria :) aby si uz nahodou nezostarol..... :)
 

DeletedUser3

Hosť
zaujimave. Neviem ci pri tejto ulohe sa to pocita aj spatne, ale zistim .-) ked tak este hodte na support info z vasho uctu, aby sme to v pripade problemu hned poslali vyv. teamu, vdaka
 

DeletedUser1833

Hosť
nepidstatne ci to rata aj spetne alebo bie, lebo tie okrasi som postavil neskorsie ako som dostal ulohu, to som mal prijatu dobre dva dni pred tym ako som postavil ozdoby.
 

DeletedUser1833

Hosť
ok nebudem to tu natahovat lebo vidim ze aj tak to tu nikto kompetentny neriesi, samozrejme ze bola chyba v preklade, trebalo postavit dve rovnake vyzdoby kolonialneho veku a nie dve akekolvek.

Len ma hneva to ze ten kto (čo) to preklada má uplne na haku co preklada preto som chcel to zadanie, lebo je nenormalne aby bolo v ulohe postavte domy z pieskovca a su to honosne domy, postavte najomne byty a su to obytne domy, vyrobte sudok piva čo trva 1 hod a v skutočnosti treba vyrobit sud piva co trva 4 hod a milion dalšich "preklepov" ktore tu iba pletu hračov, a potom sa tu seci čuduju že prečo im to nezaratalo.
 

DeletedUser

Hosť
Ja len dodám, že je to Beta verzia, v hre sa nachádza množstvo chýb, ktoré sa snažia s vašou pomocou vývojári opraviť a hru zlepšiť.
 

DeletedUser

Hosť
áno lenže toto sú chyby v preklade a nie v hre . a tých sa nezbavíme ak nevieme eng zadanie Qtu ...
 

DeletedUser111

Hosť
začala som to tu čítať rad-radom, vzalo mi to kopec času. Vopred sa ospravedlňujem, ak to tu niekde je :(
Skrátka za získanie niektorých provincií by malo byť súčasťou odmeny aj niekoľko medailí, ktoré sa žiaľ, aspoň mne nepripísali. Má niekto ten istý "problém" ? Ďakujem.
 

DeletedUser1833

Hosť
áno lenže toto sú chyby v preklade a nie v hre . a tých sa nezbavíme ak nevieme eng zadanie Qtu ...

Presne tak, preto sa este raz pytam ci sem viete dat original zadanie Ulohy v Eng aby sme si vedeli narovinu povedat či to fláka ten kto to prekladá, alebo je ta uloha zle zadana už v Eng.
 

DeletedUser

Hosť
začala som to tu čítať rad-radom, vzalo mi to kopec času. Vopred sa ospravedlňujem, ak to tu niekde je :(
Skrátka za získanie niektorých provincií by malo byť súčasťou odmeny aj niekoľko medailí, ktoré sa žiaľ, aspoň mne nepripísali. Má niekto ten istý "problém" ? Ďakujem.
Nickol túto úlohu som mal aj ja a dokonca som si ju podržal 3 dni do prepočtu medailí za pvp turnaj , no napriek tomu nič . Takže vážne nemusíš ani vyhrávať pvp turnaj koli tejto úlohu . ďalej čo sa týka odmeny za provinciu , možno nám bude schopný poradiť niekto skúsenejší , pretože ja sa síce blížim k veži neskorého stredoveku , no doteraz som provinciu s medailovou odmenou nevidel :( odporúčam ti úlohu vynechať
 

DeletedUser1833

Hosť
medailove uzemia su az dalej pri kolonialnej vezi ked uz mate aj kolonialnych vojakov proti sebe
 

DeletedUser

Hosť
hmmm tak to je ppci :D ja som tu úlohu dostal snáď 2. týždeň môjho hrania :D
 

DeletedUser111

Hosť
To SWATik.. Ďakujem za odpoveď. Ty nie si ešte v Kolonialnom veku. Tam majú byť v rámci získania provincií okrem iného aj medaile. 20 -30ks. Ja som získala všetky provincie, žiaľ odmena v rámci medailí sa neobjavila. :mad:
A keď si už spomenul preskočenie úlohy... Mám tu od Princeznej Mycieny úlohy, ktoré ma nútia stavať budovy z predošlej doby a preskočiť sa nedajú. Stále mi to tu "trčí" aneviem sa toho zbaviť!?
 

DeletedUser

Hosť
Zdravím, ja mám problém s úlohou od Fernikusa - postav 4 obytné sídla.
Postavil som 2 obytné domy a a stále mi stav ukazuje 0/4. Aké budovy teda treba postaviť ????
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore